Czas dostawy

Blisko 100% zamówień realizujemy w ciągu 24h od momentu zamówienia, co oznacza, że swoją paczkę otrzymasz nawet kolejnego dnia roboczego od momentu zamówienia (jeżeli zamówienie wpłynie do nas do godziny 14:00).

Czas realizacji możesz sprawdzić na stronie każdego produktu. Widnieje tam informacja dotycząca dostępności produktów. Jeśli dostępność produktu wynosi 24h oznacza to, że produkt mamy na magazynie i realizacja takiego zamówienia nastąpi w ciągu doby. Zatem jeżeli złożysz zamówienie na produkt z dostępnością 24h do godziny 14:00 w dzień roboczy, to możesz mieć pewność, że tego sama dnia nastąpi wysyłka, o ile odnotujemy Twoją wpłatę lub jest to zamówienie za pobraniem.

Jeśli zamawiasz kilka produktów to łączny czas realizacji zamówienia jest taki, jak dla produktu o najdłuższej dostępności. Jeśli zamawiasz zatem trzy produkty: jeden o dostępności 24h, drugi o dostępności 2-3 dni, a trzeci o dostępności 3-5 dni, to wysyłka nastąpi maksymalnie po 5 dniach roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostawy.

Czas realizacji = dostępność produktu + czas dostawy

Zobacz też koszty dostawy.