Elgydium

Marka Elgydium stanowi integralną część francuskiej firmy Pierre Fabre Oral Care, specjalizującej się w profesjonalnych i komplementarnych produktach do higieny jamy ustnej. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej klasy preparaty i akcesoria, które zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie całej rodzinie.

Marka Elgydium dla dzieci – bo początek jest bardzo ważny

Wśród produktów Elgydium znajdziesz szeroki wybór preparatów stworzonych dla dzieci w różnym wieku. Jeśli szukasz produktów odpowiednich dla niemowląt – zwróć uwagę na pastę do zębów dla dzieci Elgydium Baby 6 msc-2 lata z wodą rumiankową. Została opracowana bez zawartości fluoru, dlatego może z powodzeniem pełnić rolę pasty do pierwszych zębów mlecznych Twojego dziecka – od 6. miesiąca życia.

Sprawdź także nasz ranking bezpiecznych past do zębów dla niemowląt

Pasty do zębów dla dzieci Elgydium – z pomysłem edukacyjnym

Wdrażanie nawyków higienicznych u dzieci wymaga dobrego podejścia i konsekwencji. Czasem przychodzi to łatwiej, a czasem trudniej, bo każdy maluch jest inny. Ale nie ulega wątpliwości, że kolorowa pasta do zębów jest atrakcją dla wszystkich dzieci. Pasta edukacyjna do zębów dla dzieci Elgydium Timer 3+ barwiąca to doskonały sposób, by przyzwyczaić naszą pociechę do optymalnego czasu mycia zębów.

Preparat zawiera mikrokapsułki z pigmentem, które podczas mycia zębów uaktywniają się w postaci niebieskiego barwnika (neutralnego dla zdrowia oczywiście). Aby uzyskać prawidłową intensywność zabarwienia piany – potrzeba przynajmniej dwóch minut szczotkowania. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie bardzo pieczołowicie czyścić zęby, by mieć satysfakcję z niebieskiej piany.

Pasta edukacyjna do zębów dla dzieci Elgydium 7+ barwiąca płytkę nazębną pełni podobną funkcję, ale z naciskiem na technikę mycia zębów. Zabarwiona płytka nazębna wyraźnie wskazuje miejsca, które należy dokładniej oczyścić.

Przyjazny smak past do zębów dla dzieci Elgydium

Wszystkie pasty do zębów dla dzieci Elgydium opracowano ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwego podniebienia kilkulatków. W ten sposób stworzono całą gamę preparatów o przyjemnym smaku i składzie odpowiednim dla poszczególnych etapów rozwoju:

Szczoteczki do zębów Elgydium

Szczoteczki do zębów Elgydium to linia, w której znajdą się odpowiednie produkty dla każdego członka rodziny. Do pierwszych zębów polecamy szczoteczkę do zębów dla dzieci Elgydium Baby. Jej włosie jest bardzo delikatne, a kształt i rozmiar są dopasowane do potrzeb niemowląt. Będzie idealnie spełniać swoje zadanie u dzieci do drugiego roku życia. To jedna z naczęściej wybieranych szczoteczek do zębów dla dzieci 0-2.

Na kolejnym etapie rozwoju naszej pociechy warto zdecydować się na szczoteczkę do zębów dla dzieci Elgydium Kids Emoji 2-6 lat. Wesołe kolory i bajkowe postacie będą wspierać w systematycznej dbałości o stan zębów.

Szczoteczka do zębów dla dzieci Elgydium Junior Emoji 7-12 lat jest dostosowana swoją wielkością do pojawiających się od 7. roku życia zębów stałych. Standardowa twardość włosia świetnie sprawdza się do usuwania osadów, dzięki czemu pomaga zapobiegać próchnicy u dzieci.

Elgydium – profesjonalne produkty do specjalnych zadań

W ofercie marki Elgydium znajdziesz produkty także dla dorosłych użytkowników. Jednym z nich jest szczoteczka do czyszczenia protez Elgydium Clinic Dental Prosthesis. To profesjonalny wyrób, który wyróżnia się bardzo precyzyjnym ukształtowaniem. Pozwala na dokładne usunięcie pozostałości pokarmów i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Zapewnia w ten sposób szeroko pojęte zdrowie jamy ustnej. Zmniejsza ryzyko chorób dziąseł i nieświeżego oddechu. Ale to nie jedyne zastosowanie tej specjalnej szczoteczki! Polecamy ją także do czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych.