Oryginalne końcówki do szczoteczek

Jeśli korzystasz ze szczoteczki elektrycznej lub sonicznej, to potrzebujesz wymiennych końcówek do tych urządzeń. Wszystko po to, by zachować higienę jamy ustnej. Końcówkę do szczoteczki powinno się wymieniać co najmniej raz na 3 miesiące lub wcześniej, jeśli widzisz, że włosie jest zużyte. Jak kupić właściwą końcówkę do szczoteczki? Podpowiadamy!

Oryginalne końcówki do szczoteczek elektrycznych

Jeśli na co dzień myjesz zęby szczoteczką elektryczną, to najlepiej szukać wymiennych końcówek z tej samej marki, której jest szczoteczka. Oryginalne modele końcówek identyczne z tymi, które od początku były dołączone do szczoteczki zawsze będą dobrym wyborem. Ewentualnie zdecyduj się na tańsze zamienniki do tej samej szczoteczki elektrycznej. Wtedy warto sprawdzić, czy dany zamiennik jest kompatybilny właśnie z Twoim urządzeniem do higieny jamy ustnej.

Końcówki do szczoteczki obrotowej mają okrągłą główkę - po tym właśnie poznasz, że takiego produktu potrzebujesz. Do najpopularniejszych szczoteczek rotacyjnych należą Oral-b od Braun. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia właśnie tej marki, wybór końcówek może przyprawić o ból głowy.  W sklepie Dentilove.pl znajdziesz oryginalne końcówki Oral-b oraz ich zamienniki. Ponadto w tych dwóch grupach masz możliwość wyboru typu końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral-b. Dostępne są końcówki z miękkim oraz standardowym włosiem, a także końcówki wybielające ze specjalnymi gumowymi elementami. Jeśli nosisz aparat na zęby, możesz też wybrać dedykowane końcówki ortodontyczne Oral-b.

Oryginalne końcówki do szczoteczek sonicznych

W przypadku, gdy jesteś użytkownikiem szczoteczki sonicznej, wśród końcówek musisz szukać właśnie kompatybilnych z takim rodzajem urządzeń. Poznasz je przede wszystkim po kształcie główki, która bardziej przypomina tę od klasycznej szczoteczki manualnej - jest bowiem bardziej pociągła niż końcówka szczoteczki elektrycznej. Do najpopularniejszych szczoteczek sonicznych należą te marki Philips Sonicare, ale też Oclean, Panasonic, Smilesonic czy Whitewash. W ofercie znajdziesz też zamienniki końcówek tych marek oraz innych, jak SEYSSO oraz Vitammy.

Oryginalne końcówki do szczoteczek Oclean

Oryginalne końcowki do szczoteczek sonicznych Oclean mają tę wspaniałą zaletę. że nie musisz się koncentrować na konkretnym modelu. W przypadku tej marki możesz wybierać dowolnie, bowiem każda oryginalna końcówka pasuje do dowolnej szczoteczki sonicznej Oclean. Do Twojej dyspozycji przekazujemy ciekawe kolory i możliwość doboru odpowiedniej twardości włosia końcówki do szczoteczki sonicznej Oclean.

Oryginalne końcówki do szczoteczek - dla całej rodziny

W naszym sklepie znajdziesz wymienne końcówki różnych producentów, w tym także dla urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Sprawdź atrakcyjne ceny końcówek do szczoteczek dla dzieci.