Smilesonic

Smilesonic to innowacyjna marka, która zaskoczy Cię nie tylko jakością, ale i niezwykle uroczym designem. Wysokiej klasy urządzenia do higieny jamy ustnej są dostępne w wielu interesujących wariantach. Sprawdź ofertę marki Smilesonic!

Czym wyróżnia się marka Smilesonic?

W ofercie marki znajdziesz nowoczesne i piękne szczoteczki soniczne Smilesonic. Kilka rodzajów urządzeń pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.  Dlaczego warto używać szczoteczki sonicznej? Przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność jej działania. Natychmiastowa eliminacja osadów jest możliwa dzięki wysokiej prędkości ruchów sonicznych oraz specjalnej konstrukcji włosia szczoteczki.

Systematyczne usuwanie biofilmu, który tworzy się na zębach, to nie tylko zapobieganie próchnicy, ale i olśniewający efekt rozjaśnienia zębów. Zjawisko kawitacji, które towarzyszy pracy szczoteczki sonicznej, pomaga pozbyć się przebarwień, które powstają na skutek palenia papierosów, picia herbaty i kawy itp.

Dowiedz się więcej na temat pasty do zębów dla palaczy

Różne potrzeby – różne odpowiedzi marki Smilesonic

W ofercie Smilesonic znajdziesz produkty przeznaczone dla użytkowników o różnych oczekiwaniach. Urządzenia, które możesz kupić w naszym sklepie, dostępne są w kilku wariantach. Możliwości każdej ze szczoteczek sonicznych także stanowią szeroki zakres możliwości. To pozwoli Ci każdego dnia zadbać o higienę jamy ustnej dokładnie w taki sposób, w jaki potrzebujesz.

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO – white to idealna propozycja dla tych, którzy właśnie zdecydowali się na zmianę nawyków. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a do  dyspozycji użytkownika są trzy tryby pracy:

 • clean

 • white

 • sensitive

Każdy z trybów pracuje w nieco inny sposób. Istota różnicy między trybami pracy polega  na ilości ruchów sonicznych generowanych przez urządzenie. Wyższa lub niższa intensywność pozwala Ci na standardowe oczyszczenie zębów, efekt wybielenia oraz delikatną pracę w trosce  o wrażliwe dziąsła. Bateria o pojemności 600 mAh oznacza wysoką wydajność urządzenia.

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP – white zawiera aż sześć końcówek w zestawie. Ale najważniejsze jest to, że końcówki nie są jednakowe. Każda z nich ma nieco inne właściwości. Taki zestaw pozwoli Ci dokładnie poznać charakter poszczególnych akcesoriów oferowanych przez markę Smilesonic. Tutaj także użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości.

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX – white to propozycja dla osób, które oczekują od swojego urządzenia większego potencjału. Ten produkt dysponuje aż pięcioma trybami pracy:

 • DailyCare

 • SensiTouch

 • ShinyWhite

 • OrthoClean

Higiena jamy ustnej z marką Smilesonic – jak na fotelu dentystycznym!
W ramach możliwości, jakie stwarza szczoteczka soniczna Smilesonic EX – white, zapewnisz sobie pełne spektrum – podobne do tego, jakie daje higienizacja zębów w gabinecie stomatologa. Podczas codziennej pielęgnacji możesz wykonać:

 • rutynowe oczyszczanie zębów z płytki nazębnej,

 • masaż dziąseł, który poprawia ukrwienie tkanek,

 • polerowanie zębów,

 • delikatne czyszczenie,

 • wybielanie poprzez usunięcie przebarwień,

Marka Smilesonic cieszy się znakomitą renomą dzięki trwałości urządzeń. W naszym sklepie znajdziesz także oryginalne końcówki do szczoteczek Smilesonic.