Brush-Baby

Marka Brush-Baby to linia produktów stworzonych z myślą o dzieciach. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę? Przede wszystkim dlatego, że produkty i preparaty z serii Brush-Baby zostały opracowane w oparciu o doświadczenia rodzicielskie, a to zasób bezcennej wiedzy.

Brush-Baby – produkty stworzone przez mamę

Brush-Baby to wyjątkowa marka produktów dla dzieci, bowiem została stworzona przez świeżo upieczoną mamę – Dominique Tillen. Impulsem do założenia firmy były jej refleksje związane z opieką nad niedawno narodzoną córką. Młoda mama dostrzegła brak na rynku pewnych praktycznych rozwiązań, które przychodziły jej do głowy podczas codziennych czynności higienicznych. Na podstawie obserwacji swojego dziecka i swoich trudności, doszła do wniosku, że czas wypełnić tę lukę produktową.

Zajrzyj do naszego artykułu >> jak dbać o zęby niemowlaka

Brush-Baby od początku ząbkowania

Zobacz, które zęby wychodzą pierwsze, by na bieżąco reagować na potrzeby malucha. Ząbkowanie jest zwykle dość trudnym okresem. Maluch doświadcza bólu dziąseł i odczuwa dyskomfort, ale jako rodzice nie jesteśmy bezradni. Polecamy zestaw na ząbkowanie Brush-Baby, w którym znajdziesz:

  • szczoteczkę do masowania dziąseł

  • szczoteczkę do mycia zębów mlecznych

Szczoteczka do masowania dziąseł w pewnej mierze przypomina gryzak, który u zakończenia jest wyposażony w gumowe wypustki. Ich nagryzanie, które dziecko wykonuje odruchowo, przynosi ulgę obolałym dziąsłom oraz oczyszcza je. Rękojeść o zaokrąglonym kształcie jest dostosowana do dziecięcej dłoni i umożliwia maluchowi samodzielne posługiwanie się szczoteczką. Sprawdź jak wyglądają wychodzące zęby u niemowlaka.

Drugi element zestawu Brush-Baby to idealna pierwsza szczoteczka do zębów. Posiada wyjątkowo miękkie włókna, które delikatnie oczyszczają ząbki i pozostają przy tym bezpieczne dla młodego szkliwa. Właśnie dlatego te produkty znalazły się wśród najczęściej polecanych szczoteczek do zębów dla dzieci 0-2.

Pielęgnacja od pierwszych mleczaków z Brush-Baby

Szczoteczki do zębów dla dzieci Brush-Baby FirstBrush mogą być używane od pierwszych tygodni życia. Ich kształt i rozmiar sprawiają, że mycie pierwszych ząbków jest o wiele łatwiejsze. Wygodny uchwyt pozwala rodzicowi w sposób sprawny i bezpieczny manipulować nią w jamie ustnej niemowlaka.

Pasty do zębów dla dzieci Brush-Baby

Dużym atutem past do zębów Brush-Baby jest bezpieczny skład i naturalne składniki. Kojące właściwości rumianku są wykorzystywane w wielu produktach i kosmetykach dla dzieci, a tym razem znalazły zastosowanie w paście do zębów dla dzieci Brush-Baby z fluorem i rumiankiem. Zawartość fluoru w preparacie jest bezpieczna dla najmłodszych. Przyjazny owocowy smak aromatu polubi każdy maluch.

Dla dzieci nieco starszych – do trzeciego roku życia – polecamy produkt z nieco wyższą zawartością fluoru, pastę Brush-Baby jabłko – mięta dla dzieci od 0 do 3 lat, która odpowiednio wspiera proces mineralizacji szkliwa.
Pasty do zębów dla dzieci powyżej 3 lat to duży wybór przyjaznych smaków, które bez wątpienia zachęcą do systematycznego mycia zębów.

Sprawdź preparaty:

 

Zobacz również ranking bezpiecznych past do zębów dla dzieci