Wyprzedaż asortymentu do -45%

Fairywill

Fairywill to marka, która zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej. Znajdziesz wśród nich urządzenia, które pozwolą Ci na profesjonalne czyszczenie zębów w domu. Zaawansowana technologia połączona ze stylowym wzornictwem sprawiają, że marka Fairywill proponuje rzeczy funkcjonalne i miłe dla oka.

Fairywill – profesjonalizm w Twojej łazience

Szczoteczki soniczne oferowane przez Fairywill to kilka rodzajów niezwykle interesujących urządzeń. Każdy z nich daje Ci do dyspozycji kilka trybów pracy, które pozwalają dostosować intensywność działania do Twoich potrzeb. Liczne innowacje i udoskonalenia sprawiają, że stosowanie szczoteczki sonicznej marki Fairywill jest łatwe i przyjemne. A efekty możesz zauważyć natychmiast!

>> Szczoteczka soniczna Fairywill P11 to praktyczne urządzenie i zaprojektowane niezwykle gustownie. Potencjał na poziomie 62 000 ruchów sonicznych na minutę sprawi, że od pierwszego użycia poczujesz ogromną różnicę w skuteczności oczyszczania zębów z wszelkich osadów.

Model ten dysponuje trzema trybami pracy:

  • clean

  • massage

  • gentle

Zwróć uwagę, że bez względu na wybrany tryb, praca szczoteczki sonicznej wykazuje właściwości bakteriobójcze za sprawą kawitacji.

>> Szczoteczka soniczna Fairywill D7 to niezawodne urządzenie, które zapewnia Ci aż pięć trybów pracy:

  • white

  • clean

  • polish

  • massage

  • sensitive

Projektanci marki Fairywill doskonale wiedzą, że Twoje potrzeby każdego dnia mogą być inne. Dlatego wypróbuj tę niezwykłą szczoteczkę soniczną dla pięknego uśmiechu.

Marka Fairywill – warta zaufania

Produktom marki Fairywill zaufało już wielu użytkowników. Na uwagę zasługuje wydajność baterii urządzenia, które pozwala na pracę nawet przez cały miesiąc! Nie jesteś jeszcze pewny czy to będzie dobry wybór? Sprawdź dlaczego warto używać szczoteczki sonicznej. To obecnie najbardziej zaawansowana metoda ochrony przed próchnicą. Systematyczne korzystanie ze szczoteczki sonicznej niejednokrotnie pozwala uniknąć kosztownych zabiegów higienizacji zębów na fotelu stomatologicznym.

W naszym sklepie możesz kupić również oryginalne końcówki do szczoteczek sonicznych Fairywill:

Aby utrzymać skuteczność czyszczenia zębów na najwyższym poziomie, marka Fairywill zaleca wymianę końcówek do szczoteczek sonicznych mniej więcej co trzy miesiące. Wynika to z faktu,  że jak każdy materiał i tworzywo, tak i włókna szczoteczki zużywają się.