KIN

Marka KIN to linia preparatów do higieny jamy ustnej, stworzona przez hiszpańską firmę Laboratoris KIN. Przedsiębiorstwo to jest obecne na rynku od kilkudziesięciu lat i specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla osób o szczególnych wymaganiach.

Pasty do zębów KIN do codziennej pielęgnacji

KIN oferuje pełną gamę produktów niezbędnych do codziennej higieny jamy ustnej. Wysokiej jakości pasty do zębów są dostępne w kilku wariantach, ponieważ laboratorium KIN przygotowuje preparaty przy uwzględnieniu kilku najważniejszych problemów:

  • Pasta do zębów KIN Whitening – to pasta wybielająca zęby, która jest bezpieczna dzięki niskiemu indeksowi ścieralności. Usuwa przebarwienia, ale bez ryzyka uszkodzenia szkliwa.
  • Pasta do zębów Sensi KIN – idealna dla osób, które doświadczają nadwrażliwości. Wysoka zawartość fluoru i związków potasu sprawia, że preparat zamyka kanaliki zębiny, a Ty odzyskujesz komfort.
  • Pasta do zębów KIN Gingival – zawiera chlorheksydynę 0,12%, która ma działanie przeciwzapalne. To produkt dla osób, które zmagają się z chorobami dziąseł. Unikalne połączenie alantoiny i pantenolu koi podrażnione tkanki i przynosi ulgę.
  • Pasta do zębów Ortho KIN – przeznaczona dla osób noszących aparat ortodontyczny. Chroni szkliwo, zapobiega powstawaniu przebarwień i doskonale odświeża oddech.
  • Pasta do zębów Ortho KIN truskawka-mięta – bezpieczna dla aparatu ortodontycznego pasta, która jednocześnie znakomicie wpływa na kondycję dziąseł (dzięki prowitaminie B5 i witaminie E).
  • Pasta do zębów KIN dla dzieci – to preparat dostosowany do potrzeb dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Niższa dawka fluoru jest bezpieczna dla maluchów, a zawarty w paście wapń doskonale wzmacnia zęby. Truskawkowy smak to coś, co pokocha Twoja pociecha.

Bardzo ważną rolę w utrzymaniu zdrowych zębów, odgrywa sposób oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Do codziennego stosowania polecamy taśmę dentystyczną KIN z miętą i fluorem. Ten produkt pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Sprawdź też nasz poradnik co zamiast nici dentystycznej?

Płyny do płukania jamy ustnej KIN – pełna ochrona

Płyny do płukania jamy ustnej KIN to najlepsze uzupełnienie podstawowej higieny zębów. Dostępne w naszym sklepie preparaty nie tylko wzmacniają profilaktykę przeciwpróchniczą, ale też mają korzystny wpływ na kondycję dziąseł. W ofercie znajdziesz płyny z tych samych serii co pasty do zębów, dlatego stanowią one idealny duet:

Specjalistyczne produkty KIN – spraye i żele do zadań specjalnych

W ofercie marki KIN znajdziesz także żel na nadwrażliwość zębów KIN SensiKIN, który zmniejsza problem nadmiernego przesyłania impulsów nerwowych przez kanaliki zębinowe. Właściwości adhezyjne pomagają utrzymać preparat dłużej na zębach i zwiększyć skuteczność zawartych w nim składników. Efektem jest natychmiastowa ulga i wzmocnienie ochrony przeciwpróchniczej.

Żel na dziąsła KIN PerioKIN sprawdza się świetnie po zabiegach stomatologicznych oraz w zapobieganiu chorobom przyzębia. Jeśli masz skłonność do stanów zapalnych dziąseł lub nawracającym problemem są pleśniawki lub afty – ten preparat będzie najlepszym rozwiązaniem!

Produkty KIN w zestawach

Jeśli już przekonałeś się o jakości oferowanej przez produkty marki KIN – wybieraj zestawy. To praktyczna opcja, dzięki której zyskasz kompleksową ochronę jamy ustnej: