Szczoteczki magnetyczne

Szczoteczki magnetyczne są niezwykle skuteczną metodą perfekcyjnego czyszczenia zębów, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności. Inżynierowie nie ustają w pracy nad coraz lepszymi rozwiązaniami, a szczoteczki magnetyczne są rezultatem najnowszych projektów. Sprawdź dlaczego ten wariant jest tak bardzo interesujący.

Szczoteczki magnetyczne – czym różnią się od pozostałych urządzeń?

Szczoteczka magnetyczna to nowy typ urządzenia do higieny jamy ustnej. Jej budowa nie różni się od znanych nam już szczoteczek sonicznych i elektrycznych. Posiada wygodny uchwyt – rączkę z zawartym wewnątrz akumulatorem oraz wymienną końcówkę ze specjalnie ukształtowanym włosiem. Sposób ładowania szczoteczki magnetycznej także nie różni się od innych podobnych urządzeń. W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne końcówki do szczoteczek.

Innowacja szczoteczek magnetycznych polega na wykorzystaniu liniowego systemu napędu magnetycznego. Na czym polega różnica w stosunku do innych typów szczoteczek elektrycznych? W szczoteczkach magnetycznych energia jest przekazywana do włosia, czyli dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

Szczoteczka magnetyczna oznacza wysoki komfort i delikatność, przy jednoczesnej skuteczności na najwyższym poziomie. Kształt główki i włosia szczoteczki magnetycznej ułatwiają dotarcie do wszelkich zagłębień na powierzchni zębów. Siła pracy urządzenia jest skoncentrowana na końcówkach włókien, dzięki czemu regularne używanie szczoteczki magnetycznej stanowi jedną z najlepszych metod zapobiegania próchnicy. Szczoteczki magnetyczne pracują cicho, a ich baterie są bardzo wytrzymałe.

Szczoteczki magnetyczne – dla kogo są przeznaczone?

W szczoteczkach magnetycznych najważniejszą funkcję pełnią mikrowibracje, którymi zastąpiono ruchy pulsacyjne. Tę zmianę docenią osoby o wrażliwych dziąsłach, ponieważ oscylacyjno-rotacyjne ruchy w połączeniu z mikrowibracjami szczoteczek magnetycznych, doskonale czyszczą zęby wzdłuż linii dziąseł, bez podrażniania delikatnej tkanki. Praca urządzenia odbywa się niezwykle płynnie i spokojnie.

Przeczytaj więcej >> co na bolące dziąsła?

Szczoteczki magnetyczne mogą być stosowane przez wszystkich użytkowników, także tych najbardziej wymagających. Technologia magnetyczna sprawia, że usunięcie płytki nazębnej staje się bardzo proste. Nowy typ urządzenia dokładnie wymiata wszelkie osady i pozostałości po posiłkach. Energia generowana przez włosie szczoteczki magnetycznej działa także w trudno dostępnych miejscach. Oczyszczone zostają przestrzenie między zębowe.

Użytkownicy szczoteczek magnetycznych doceniają te urządzenia także za wysoką skuteczność w usuwaniu przebarwień, które powoduje często kawa, herbata, czerwone wino. Wyraźne rozjaśnienie zębów dostrzegą też palacze.

Szczoteczki magnetyczne – czy wymagają innej techniki?

Szczoteczki magnetyczne nie wymagają innej techniki niż pozostałe szczoteczki elektryczne. Wystarczy przyłożyć włosie szczoteczki do powierzchni zębów, uruchomić urządzenie i przesuwać powoli po każdym kolejnym zębie, od strony zewnętrznej, wewnętrznej oraz na powierzchniach żujących. Szczoteczki magnetyczne również są wyposażone w praktyczne funkcje timera regulującego czas pracy. Czujniki nacisku reagujące na zbyt dużą siłę podczas mycia zębów są wykorzystywane w wielu modelach szczoteczek elektrycznych.

Stosowanie szczoteczki magnetyczne sprawi, że zachwycisz się rezultatami. Doskonała czystość i odświeżenie mogą Ci towarzyszyć każdego dnia. Pożegnasz się z problemem bolących i tkliwych dziąseł. Technologia magnetyczna redukuje ryzyko rozwoju próchnicy, dzięki czemu Twoje zęby będą zdrowe i mocne. Jest bardzo prawdopodobne, że o wiele rzadziej będziesz potrzebował zabiegu usuwania kamienia nazębnego. Uśmiechasz się na samą myśl o takim komforcie? Zatem nie zwlekaj z zamówieniem!