Szczoteczki soniczne Philips Sonicare

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare to specjalna linia urządzeń do higieny jamy ustnej, stworzona pod skrzydłami marki światowej sławy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu specjalistów i przekonaj się sam jak bardzo możesz odmienić tak prozaiczną czynność, jaką jest mycie zębów. Ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare osiągniesz o wiele więcej.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare dla całej rodziny

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare to profesjonalne akcesoria dla całej rodziny. Troska o zdrowie jamy ustnej dzieci odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ wpływa na kształtowanie się dobrych nawyków. Produkty przyjazne dla najmłodszych mogą być wielką zachętą, którą warto wykorzystać w budowaniu rutyny higienicznej. To inwestycja na całe przyszłe życie naszych dzieci, dlatego sprawdź nasze propozycje:

- Szczoteczka soniczna dla dzieci Philips Sonicare for Kids HX6352/42 Pink to proste w obsłudze urządzenie, z którym świetnie poradzi sobie już 3-latek. Wbudowany czasomierz jest sprzymierzeńcem rodziców, który odmierza dwuminutowy cykl pracy. Do urządzenia dołączone są końcówki w dwóch rodzajach:

  • dla dzieci powyżej 3. roku życia
  • dla dzieci powyżej 7. roku życia

Dzięki temu szczoteczka soniczna Philips Sonicare może być używana przez rodzeństwo w różnym wieku – wystarczy zamienić końcówkę.

- Szczoteczka soniczna dla dzieci Philips Sonicare for Kids HX6322/04 Aqua – podobnie jak wspomniana wyżej wersja w różowej kolorystyce, jest kompatybilna z aplikacją mobilną. To wielka atrakcja, która gwarantuje, że Twoje dziecko będzie zainteresowane codziennym myciem zębów.

Funkcjonalność szczoteczki sonicznej Philips Sonicare

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Protective Clean 4300 HX6888/98 White jest wyposażona w bardzo praktyczny program BrushSync. To innowacyjne rozwiązanie, które rozpoznaje typ końcówki i dostosowuje do niej intensywność działania. Oprócz tego, urządzenie pamięta jak często i jak długo używałeś szczoteczki. Na tej podstawie specjalna dioda da Ci znać, że czas wymienić końcówkę.

Przy okazji – sprawdź dostępne w naszym sklepie oryginalne końcówki do szczoteczek Philips Sonicare.

Szczoteczki Philips Sonicare w dwupaku

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 3100 Series HX3675/13 White – dwupak to bardzo praktyczna oferta. Doświadczenie wyraźnie podpowiada, że warto kupić dwa urządzenia jednocześnie. Być może to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, bowiem zdrowie to najlepszy z możliwych podarunków.

Philips Sonicare – szczoteczka soniczna na wysokim poziomie

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 3100 Series HX3673/13 White wraz z etui stanowią zestaw idealny do zabrania w każdą podróż. Urządzenie może działać nawet przez dwa tygodnie. Czujnik nacisku pomoże Ci wypracować prawidłową technikę, a dwuminutowy timer wskaże optymalny czas mycia zębów. To ciche i ergonomiczne urządzenie jest bardzo uniwersalne. Wykorzystaj moc 31.000 ruchów sonicznych dla najskuteczniejszej ochrony przed próchnicą.

Kolejny popularny model szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, to Philips Sonicare 3100 Series HX3671/14 Black. Minimalistyczny design zdecydowanie przypadł do gustu wielu użytkownikom, a liczne udogodnienia gwarantują komfort na co dzień. Bezwzględne usuwanie płytki nazębnej zapewni Ci zawsze świeży oddech i pewność siebie.

Jeśli wybierasz swoją pierwsza szczoteczkę soniczną, polecamy model Philips Sonicare 2100 Series HX3651/13 White. Program Easy-Start pomoże szybko opanować różnice w technice użytkowania. Dwuminutowy cykl pracy urządzenia opiera się na czterech optymalnych interwałach. Sprawdź jak najnowsze osiągnięcia technologii sprawdzą się w Twojej łazience.