Szczoteczki soniczne Oclean

Szczoteczki soniczne marki Oclean przyciągają spojrzenie. Ale gdy przyjrzysz się im bardziej, to dostrzeżesz, że walory estetyczne to dopiero początek długiej listy zalet tych urządzeń. Nowoczesna higiena jamy ustnej zapewnia bardzo wysoką skuteczność w zapobieganiu próchnicy.

Szczoteczki soniczne Oclean – piękne i funkcjonalne

Szczoteczki soniczne Oclean z pewnością wyróżniają się spośród szerokiej oferty, przyjemną dla oka estetyką. Różnorodność kolorów i ich głębia sprawiają, że te urządzenia będą bez wątpienia ozdobą na łazienkowej półce.

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro - Sakura Pink zachwyca satynowym wykończeniem i romantycznym odcieniem różu. Inteligentne rozwiązania, takie jak wyświetlacz i możliwość raportowania są bardzo pomocne. Efektywność ruchów sonicznych, generowanych przez urządzenia Oclean, zapewnią Ci komfort i poczucie perfekcyjnie czystych zębów każdego dnia.

Jeśli cenisz styl inspirowany naturą, musisz zwrócić uwagę na szczoteczkę soniczną Oclean X Pro - Mist Green. Jest też bardzo prawdopodobne, że dostępne w naszym sklepie inne szczoteczki soniczne Oclean będą idealnym pomysłem na prezent, trafionym w dziesiątkę!

Spójrz na pozostałe kolory, od których trudno oderwać wzrok:

Zalety szczoteczek sonicznych Oclean

Szczoteczki soniczne Oclean zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wysoka wodoodporność gwarantuje żywotność urządzenia. Specjaliści zadbali o wydajność baterii, dzięki której urządzenie pracuje na jednym naładowaniu przez wiele dni. Dlatego jest to szczoteczka, którą możesz śmiało zabrać w podróż.

Szczoteczki soniczne Oclean Air 2 to 80 000 ruchów sonicznych, które likwidują płytkę nazębną. Moc urządzenia połączona z zastosowaniem wysokiej klasy włókien w wymiennej końcówce szczoteczki, pozwala osiągnąć efekt wybielania zębów w domowej łazience. Pozostałe zalety szczoteczek sonicznych Oclean, o których należy wspomnieć, to:

  • funkcjonalna baza ładująca
  • możliwość personalizacji ustawień
  • różnorodność trybów pracy

Bardzo lubianym przez użytkowników modelem, jest biała szczoteczka soniczna Oclean Air 2, która oprócz ponadczasowości koloru, oferuje też ochronę przed kamieniem nazębnym. Urządzenie jest ciche (poniżej 45 decybeli) a dwuminutowy timer wyznaczy Ci optymalny czas mycia zębów. Ten model dostępny jest też jako fioletowa szczoteczka soniczna Oclean Air 2.

Oclean – szczoteczki soniczne inne niż wszystkie

Szczoteczka soniczna Oclean Flow niebieska jest bardzo lekka (130 g) co może wprawić w zdumienie, gdy zdamy sobie sprawę, że jej wydajność wynosi aż 180 dni! To dzięki pojemności na poziomie 2500 mAh. Pięć trybów pracy zapewnia zarówno delikatny masaż dziąseł, jak i standardowe oczyszczanie i funkcje rozjaśnienia zębów.

Silnik Maglev to innowacyjne rozwiązanie zastosowane przez projektantów szczoteczek Oclean. Zapewnia precyzyjność również w trudno dostępnych przestrzeniach międzyzębowych oraz w linii dziąseł. Biała szczoteczka soniczna Oclean Flow posiada też bardzo oryginalne wzornictwo.

Dla utrzymania perfekcyjnej skuteczności, producent zaleca wymianę końcówki szczoteczki co ok. 3 miesiące. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór oryginalmnych końcówek do szczoteczek sonicznych Oclean o różnych właściwościach.