Curaprox

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty wysokiej jakości. Wśród popularnych marek, które cenią nasi klienci, znajduje się Curaprox. To szwajcarska firma od lat tworząca szeroką gamę preparatów i akcesoriów do higieny jamy ustnej.

Curaprox – czym się wyróżnia?

Curaprox to firma, która od trzech pokoleń jest związana z dziedziną ochrony zdrowia. Idea przyświecająca działalności marki, to całościowe pojęcie zdrowia człowieka. Higiena jamy ustnej ma bezpośredni wpływ na ogólny stan zdrowia człowieka, dlatego tak ważne jest, by te drobne rutynowe czynności spełniały wszystkie nasze potrzeby.

Produkty Curaprox są przeznaczone dla całej rodziny. Wieloletnie doświadczenie i doskonała intuicja zespołu pracującego nad produktami Curaprox zaowocowała stworzeniem szczególnych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów Curaprox – siła w delikatności

Szczoteczka do zębów Curaprox CS 3960 Super soft ma zastosowanie bardzo uniwersalne, choć bez wątpienia jej zalety docenią osoby o wysokich wymaganiach. Włókna Curen® opracowane przez szwajcarskich ekspertów są idealne dla wrażliwych zębów i dziąseł.

Komponenty zastosowane do produkcji szczoteczki do zębów Curaprox CS 5460 Ultrasoft zapewniają skuteczne usunięcie płytki nazębnej przy jednoczesnej delikatności dla szkliwa i tkanek przyzębia. Idealnie wyprofilowana główka szczoteczki ułatwia mycie zębów nawet w trudno dostępnych miejscach.

Szczoteczka do zębów Curaprox CS 12460 Velvet wyróżnia się bardzo gęstym włosiem, które zapewnia dokładne czyszczenie w każdym zakamarku uzębienia. Piękne kolory i ergonomiczny kształt to kolejne zalety produktów Curaprox.

Zapoznaj się z ofertę wszystkich dostępnych szczoteczek Curaprox.

Profilaktyka z Curaprox

Curaprox to cały zestaw produktów, dzięki którym zachowasz doskonałe zdrowie jamy ustnej. Priorytetem marki jest szczególna troska o najmłodszych użytkowników, dlatego w ofercie DentiLove.pl znajdziesz wysokiej klasy pasty do zębów, które mogą być używane od 2. roku życia.

Truskawkowa pasta do zębów Curaprox KIDS dla dzieci 2+ ma bezpieczny skład i jest pozbawiona mikroplastiku. Przyjemny smak sprawi, że mycie zębów będzie wyczekiwanym rytuałem porannym i wieczornym. Nie zapominajmy jednak, że wraz z rozwojem dzieci zmieniają się także ich potrzeby. Kiedy wypadają mleczaki i pojawiają się zęby stałe wskazana jest zmiana na pastę do zębów o nieco większej zawartości fluoru, ale wciąż przyjaznej dla delikatnego podniebienia. Sprawdź arbuzową pastę do zębów Curaprox KIDS dla dzieci 6+. Zawarte w niej naturalne enzymy wspierają również naturalne funkcje ochronne.

Daj się zaskoczyć smakom Curaprox!

Codzienna higiena jamy ustnej z Curaprox to nie tylko zdrowe zęby, ale i kompleksowa pielęgnacja, nie wyłączając zmysłów. Pasty do zębów o niezwykłych smakach łączy kilka ważnych cech:

  • niska klasa ścieralności, a co za tym idzie ochrona szkliwa

  • bezpieczne substancje o działaniu wybielającym zęby

  • skład wzbogacony o naturalne związki przeciwzapalne

  • dodatek ksylitolu, który działa bakteriobójczo

Curaprox to skuteczne przeciwdziałanie próchnicy i chorobom dziąseł. Zawarty w preparacie fluorek wzmacnia szkliwo i zapobiega demineralizacji. Linia past do zębów Be You to szwajcarska receptura gwarantująca orzeźwiające doznania:

Curaprox – do specjalnych wymagań

Laboratorium Curaprox wzięło pod lupę potrzeby osób zmagających się z nadwrażliwością zębów. Choć ścieralność past do zębów ma za zadanie usuwać płytkę nazębną, to nie można zapominać o pewnej równowadze. W ofercie mamy pastę Curaprox Enzycal, której współczynnik ścieralności wynosi 30 RDA. Na ten parametr powinny zwrócić uwagę osób ze skłonnością do aft i podrażnień. Brak agresywnych składników czyszczących, brak SLS – środków spieniających przy optymalnej zawartości fluoru i enzymów to najważniejsze cechy produktów dla osób o wysokiej wrażliwości zębów.