Wyprzedaż asortymentu do -45%

Szczoteczki Curaprox

Szczoteczki  Curaprox należą do wysoko wyspecjalizowanych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Produkowane przez szwajcarską firmę o wieloletnich tradycjach, szczoteczki wyróżniają się pod wieloma względami. Holistyczna koncepcja kondycji człowieka, będąca filozofią przedsiębiorstwa, stawia zdrowie jamy ustnej na bardzo wysokiej pozycji.

Szczoteczki Curaprox – szwajcarska precyzja w usuwaniu osadów

Szczoteczki Curaprox to specjalność marki, która od blisko siedemdziesięciu lat angażuje się w szerzenie wiedzy i tworzenie produktów najwyższej jakości. Każda szczoteczka do zębów Curaprox jest wykonana z największą precyzją. Kluczowym wyróżnikiem manualnych szczoteczek Curaprox są włókna Curen® - wynik współpracy wybitnych specjalistów w dziedzinie stomatologii.

Szczoteczka jednopęczkowa do zębów Curaprox 1006 single to produkt, który spełni szczególne wymagania. Dłuższe od przeciętnych, włókna w wąskim pęczku pozwolą bardzo precyzyjnie doczyścić każdą przestrzeń. Właściwości tej szczoteczki Curaprox docenią przede wszystkim osoby noszące aparat ortodontyczny.

Kształt litery L okazuje się niezmiernie pomocny podczas higieny implantów zębowych i przy dużym stłoczeniu. A gdyby włosie o długości 6 mm okazało się niewystarczające – wypróbuj szczoteczkę jednopęczkową do zębów Curaprox 1009 single, której włosie ma aż 9 mm długości.

Szukasz nowego smaku pasty do zębów? Daj się zaskoczyć nowościom!

Szczoteczka Curaprox dla wrażliwych dziąseł

Wśród szczoteczek Curaprox znajdziesz linię stworzoną z myślą o problemie nadwrażliwości zębów. Warto wiedzieć, że szkliwo, choć jest bardzo twardą tkanką, to może ulegać uszkodzeniom z powodu silnego tarcia. Szczoteczka do zębów Curaprox CS 3960 super soft jest wyposażona w 3960 miękkich włókien, które są bardzo gęsto ułożone. To sprawia, że delikatne tworzywo efektywnie usuwa płytkę nazębną.

Szczoteczka do zębów Curaprox CS 5460 ultrasoft to jeszcze wyższy poziom delikatności podczas mycia zębów. Ten model posiada 5460 nylonowych włókien. Zwróć uwagę na ergonomiczną rączkę, która ułatwia manipulowanie szczoteczką w jamie ustnej. Dzięki temu starannie wyczyścisz nawet trudno dostępne przestrzenie.

Szczoteczka do zębów Curaprox CS 12460 velvet to odpowiedź na najbardziej problematyczne kwestie higieny jamy ustnej. Imponujące zagęszczenie delikatnych włókien umożliwia ochronę najbardziej wrażliwych stref w linii dziąseł – aż 12.460 na główce szczoteczki!

Szczoteczki Curaprox od pierwszych zębów mlecznych

Ideą, która towarzyszy pracy nad szczoteczkami Curaprox, jest wsparcie dla całej rodziny. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałej jakości produkty dla najmłodszych. Polecamy jako pierwszą szczoteczkę do zębów – Curaprox Baby. Dbałość od pierwszych zębów mlecznych to dobry start i gwarancja prawidłowego rozwoju. Antypoślizgowy uchwyt pomaga w sprawnym posługiwaniu się szczoteczką Curaprox. Bardzo delikatne włókna dobrze czyszczą zęby i jednocześnie masują dziąsła.

Szczoteczki Curaprox dla dzieci

Szczoteczka do zębów dla dzieci Curaprox KIDS zachwyca pięknymi kolorami, ale za estetyką stoją dużo ważniejsze atuty. Miękkość włókien jest optymalna dla potrzeb dzieci od 4. do 12. roku życia. Produkt wykonano z bezpiecznych i trwałych komponentów.

Szczoteczki do zębów dla dzieci Curaprox KIDS Duo Little Bacterias to praktyczny zestaw zawierający dwie sztuki uroczych akcesoriów. Wiemy jak ważny jest wizualny aspekt podczas kształtowania higienicznych nawyków małych dzieci. Spójrz na nietypową kolorystykę włosia szczoteczki i przekonaj się, że ten dwupak niezawodnie wzbudzi zainteresowanie Twojej pociechy.

Szczoteczki do zębów dla dzieci Curaprox 5500 Kids - edycja szkolna to także pielęgnacja pozostałych stref jamy ustnej. 5500 cienkich włókien pozwala usunąć wszelkie osady zarówno z powierzchni zębów, jak i z policzków i języka. To bardzo proste dzięki ergonomicznemu uchwytowi i główce dostosowanej do potrzeb dzieci.

Sprawdź także inne produkty Curaprox dla dzieci: