ZESTAWY

Zestawy produktów do higieny jamy ustnej – kompleksowo i za jednym kliknięciem!

Odpowiednia higiena jamy ustnej powinna każdego dnia składać się ze szczotkowania zębów, dogłębnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych oraz języka, a także pielęgnacji dziąseł. Koniecznie wyposaż się więc w specjalne zestawy do higieny jamy ustnej, które zawierają wszystkie najważniejsze produkty w jednym! Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić sobie świeży oddech, piękny uśmiech i wolność od wszelkiego rodzaju stanów zapalnych każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać zestawy do higieny jamy ustnej?

Szczoteczka i pasta do zębów to podstawa codziennej higieny jamy ustnej – jednak nie są one wystarczające. Jeśli zależy Ci na wielowymiarowej pielęgnacji, dzięki której będziesz w stanie utrzymać Twoje zęby i dziąsła w najlepszym zdrowiu – postaw na zestawy, w których skład wchodzą zarówno wysokiej jakości pasty do zębów, jak i płyny do płukania jamy ustnej czy żele.

Zakup zestawu do higieny jamy ustnej to najlepszy wybór dla każdego, komu zależy na odpowiedniej pielęgnacji zdrowia i wyglądu swoich zębów. Dlaczego? Po pierwsze – wybrane zestawy są tańsze, niż te same produkty zakupione oddzielnie, co jest idealną okazją do oszczędzenia paru złotych. Po drugie – wystarczy jedno kliknięcie, aby zamówić wszystkie potrzebne Ci akcesoria do higieny jamy ustnej!

Wśród zestawów dostępnych w naszym sklepie, znajdziesz specjalistyczne produkty dostosowane do różnorakich potrzeb. Masz tendencje do zapalenia dziąseł? A może zmagasz się z nieświeżym oddechem? Oferujemy zestawy składające się z past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej, szczoteczek i żelów dostosowanych do najpowszechniejszych problemów stomatologicznych.

Jaki zestaw do higieny jamy ustnej zakupić?

Zestaw do higieny jamy ustnej dla osób z aparatem ortodontycznym

Jeśli jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego, to na pewno wiesz, że utrzymanie aparatu w optymalnej czystości stanowi nie lada wyzwanie. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, aby cieszyć się błyszczącym uśmiechem nawet poza domem – wystarczy, abyś zawsze miał w zanadrzu zestaw ortodontyczny VITIS w etui.

W jego skład wchodzi specjalna szczoteczka ortodontyczna, pasta do zębów i płyn do płukania dedykowane dla osób noszących aparat, a także szczoteczka międzyzębowa i wosk ortodontyczny. Poręczne etui pozwoli Ci łatwo zapakować zestaw do torebki czy plecaka, dzięki czemu w każdym momencie będziesz mógł odświeżyć swoją jamę ustną, usunąć resztki jedzenia z aparatu czy ochronić wewnętrzne strony policzków przed bolesnymi otarciami.

Do domowego użytku polecamy zestaw pasta do zębów + płyn do jamy ustnej VITIS Orthodontic dedykowany dla osób noszących aparat ortodontyczny. Produkty te pomogą Ci złagodzić podrażnienia jamy ustnej spowodowane przez elementy aparatu, a także dogłębnie oczyścić zęby z bakterii i resztek pożywienia.

Zestaw pasta do zębów + płyn do jamy ustnej wybielający

Wybielanie zębów to wielowymiarowy proces, dlatego jeśli chcesz uzyskać zadowalające efekty, wybierz zestaw taki jak pasta do zębów i płyn do jamy ustnej VITIS Whitening. Te profesjonalne produkty zawierają wysokie stężenie składników aktywnych, które używane regularnie przez co najmniej kilka tygodni usuwają powierzchowne przebarwienia i pozwalają rozjaśnić barwę szkliwa nawet o kilka tonów!

Zestaw pasta do zębów + płyn do jamy ustnej przeciwko próchnicy

Próchnica to jedna z najczęstszych chorób stomatologicznych, która dotyka dzieci i dorosłych w każdym wieku. Potrafi siać prawdziwe spustoszenie w zdrowiu zarówno jamy ustnej, jak i całego organizmu, dlatego należy dołożyć najwyższych starań, aby jej zapobiec. Jak to zrobić? Wystarczy wdrożyć produkty z zestawu VITIS Anticaries do swojej codziennej rutyny, aby skutecznie pozbywać się próchnicotwórczych bakterii z jamy ustnej.

Zestaw pasta do zębów + żel dla osób zmagających się z nadwrażliwością

Nadwrażliwość zębów sprawia Ci spory dyskomfort, ale komercyjne pasty do zębów nie pomagają? Zestaw pasta do zębów + żel KIN SensiKIN to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Skład produktów jest opracowany specjalnie do niwelowania nadwrażliwości i wzmacniania szkliwa – tak, abyś znów mógł cieszyć się zimnymi, ciepłymi i kwaśnymi pokarmami bez bólu!

Zestaw pasta do zębów + płyn do jamy ustnej dla świeżego oddechu

Halitoza, czyli nieświeży oddech, to zawstydzający, jednak niezwykle powszechny problem. Najczęściej jest on jednak związany z nieprawidłową higieną jamy ustnej, dlatego łatwo jest się go pozbyć – zakup zestaw GUM HaliControl, aby już wkrótce znów cieszyć się świeżym oddechem przez cały dzień!

Zestaw pasta do zębów + płyn do jamy ustnej Paroex na zapalenie dziąseł

Osoby, które zmagają się z paradontozą, lub mają tendencje do stanów zapalnych dziąseł, powinny spełniać codzienną rutynę higieny jamy ustnej z najwyższą dbałością. Idealnie w tym przypadku sprawdzi się zestaw Paroex na zapalenie dziąseł. Do wyboru masz dwa warianty o różnych stężeniach – pierwszy, zestaw Paroex 0,12% i 0,06%. Ten pierwszy stanowi skuteczne narzędzie w walce z krwawieniem i zaczerwienieniem dziąseł, podczas gdy mniejsze stężenie sprawdzi się lepiej jako profilaktyka przeciwko stanom zapalnym.

Jak więc widzisz – w DentiLove mamy zestawy do higieny jamy ustnej dostosowane do wszystkich potrzeb. Wybierz więc ten dedykowany specjalnie dla Ciebie, zamów z dostawą do domu już teraz i ciesz się pełnowymiarową higieną jamy ustnej każdego dnia!