Philips Sonicare

Philips Sonicare jest jednym z liderów w dziedzinie elektroniki użytkowej. Ten holenderski producent szczoteczek sonicznych znany jest ze swojej innowacyjności i skuteczności. W ofercie marki znajdziesz szeroką gamę szczoteczek sonicznych i końcówek do nich dopasowanych. Dzięki temu, każdy może w profesjonalny sposób zadać o higienę jamy ustnej. 

Wszystkie produkty marki Philips Sonicare zostały przetestowane przez specjalistów w dziedzinie stomatologii. Przeszły również badania kliniczne, które udowodniły ich skuteczność w usuwaniu do 20x więcej płytki nazębnej niż standardowe szczoteczki manualne. Ponadto potwierdzono też, że szczoteczki soniczne Philips Sonicare dbają o zdrowie dziąseł oraz likwidują 100% więcej przebarwień w porównaniu do klasycznej szczoteczki do zębów. 

Produkty marki Philips Sonicare rekomendowane są wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoje nawyki dotyczące higieny jamy ustnej. Ciesząc się pięknym, zdrowym uśmiechem każdego dnia.

Philips Sonicare - historia marki

Marka Philips Sonicare ma już ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów działających w technologii sonicznej. Powstała z myślą o nowych rozwiązaniach w dziedzinie higieny jamy ustnej. Po dziś dzień oferuje szeroką gamę produktów do codziennego użytku. Szczoteczki soniczne Philips Sonicare, usuwają doskonale płytkę nazębną i widocznie wybielają uśmiech.

Philips Sonicare jako pierwszy na rynku rozpoczął oferowanie innowacyjnych produktów do czyszczenia jamy ustnej działających w technologii ultradźwiękowej. Jako pierwszy podjął się też optymalizacji kształtu końcówek bardziej dopasowanych do kształtu zębów. Dziś marka Philips Sonicare oferuje całą linię produktową, która ma pomagać dbać o higienę jamy ustnej. Wszystkie produkty firmy posiadają gwarancję jakości, a szczoteczka soniczna tej marki rekomendowana jest przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare są uważane za jedne z najbardziej skutecznych produktów do higieny jamy ustnej na rynku. Firma Philips Sonicare oferuje szeroki wybór modeli, które są dostosowane do potrzeb każdego konsumenta. Szczoteczki te można otrzymać w kilku wersjach. 

Jedną z popularnych serii szczoteczek sonicznych tej marki jest Philips Sonicare ProtectiveClean. Oferuje ona kilka różnych modeli, różniących się między są ilością trybów pracy, intensywności poszczególnych programów. Ponadto w zależności od modeli możesz liczyć na dodatkowe funkcjonalności jak czujnik nacisku lub przypomnienie o wymianie końcówki na nową. Szczoteczki soniczne Philips Sonicare posiadają wbudowany czasomierz odmierzający rekomendowany 2-minutowy czas szczotkowania zębów, a także wskazujący 30-sekundowe interwały na mycie odpowiedniej ćwiartki łuku zębowego. 

Dla początkujących użytkowników marka poleca przede wszystkim model Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 z jednym trybem i dwoma mocami. Dla każdego, kto ma doświadczenie z technologią soniczną, Philips rekomenduje modele tej serii Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 i Philips Sonicare ProtectiveClean 6100.

Kolejna seria produktów od tej marki dedykowana jest bardziej wymagającym użytkownikom szczoteczek sonicznych. Philips Sonicare DiamondClean 9000 mają 4 programy pracy o 3 intensywnościach. Z dodatkowych funkcjonalności otrzymujesz też czujnik nacisku oraz kompatybilność z aplikacją śledzącą postępy w szczotkowaniu. 

Najnowszą serią produktową jest szczoteczka soniczna Sonicare 9900 Prestige z technologią SenseIQ. To najbardziej zaawansowana szczoteczka do zębów. Została wyposażona w lepszą, inteligentną technologię soniczną. Dzięki temu może wykryć potrzeby użytkownika i dopasować się nich.

Philips Sonicare końcówki

Końcówki do szczoteczek Philips Sonicare powstały z myślą o potrzebach każdego użytkownika. Wykonane są z trwałego, elastycznego tworzywa a włókna szczoteczki skutecznie usuwają osad nazębny i resztki jedzenia. Końcówki do szczoteczek Philips Sonicare są dostępne w różnych wielkościach, umożliwiając precyzyjne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Zapewniają efektywne mycie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony zębów.

Philips Sonicare końcówki mogą być stosowane przez całą rodzinę z uwagi na możliwość doboru miękkości włosia i wielkości główki szczoteczki. Szeroki wybór modeli i akcesoriów sprawia, że każdy może dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

W sklepie DentiLove oferujemy Tobie zamienniki końcówek Philips:

  • Philips Sonicare Diamond Clean, 

  • Philips Sonicare Diamond Clean z węglem aktywnym, 

  • Philips Sonicare Pro Results,

  • Philips Sonicare Pro Results z węglem aktywnym. 

Sprawdź koniecznie!