PixieDent

PixieDent to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej. Zamysłem podczas tworzenia portfolio była przede wszystkim chęć dostarczenia szerokiej gamy produktów dla każdego, kto w kompleksowy sposób chce zadbać o swoje zęby. Użytkowanie szczoteczek do zębów PixieDent można rozpocząć już od 6. miesiąca życia. 

Produkty tej marki nie tylko mogą towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie od początku, ale też znacznie ułatwią codzienność. Wyposażone są w masę funkcjonalności, które sprawią, że codzienne czyszczenie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych stanie się przyjemnością. 

W ofercie marki PixieDent znajdziesz obecnie:

Marka Pixiedent stawia na szczoteczki do zębów w technologii sonicznej, które usuwają płytkę nazębną wielokrotnie lepiej niż szczoteczki manualne. Do tego marka zapewnia całą gamę wymiennych końcówek, które są zróżnicowane pod względem twardości włókien. 

Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet jeśli masz bardzo wrażliwe dziąsła, możesz dobrać dla siebie produkt marki Pixiedent.

Irygator do zębów PixieDent

Marka PixieDent oferuje też irygator do zębów bezprzewodowy z czterema różnymi końcówkami do irygatora. Dzięki temu, zapewnia użytkownikowi kompleksową higienę jamy ustnej w zależności od potrzeb. To idealny sprzęt dla osób noszących aparat ortodontyczny, ale też po prostu tych, którzy chcą zadbać o jak najwyższy poziom higieny jamy ustnej. 

Dzięki temu, że irygator PixieDent jest bezprzewodowy, to jest lekki, więc nadaje się idealnie do wzięcia w podróż, do pracy czy do szkoły. W zestawie znajdują się aż 4 różne dysze do irygatora, co sprawia, że może zapewnić kompleksową opiekę nad zdrowiem jamy ustnej dla Ciebie, ale być może też dla całej rodziny!

Szczoteczki do zębów dla niemowlaków PixieDent

Szczoteczki do zębów dla najmłodszych dzieci powstały w technologii sonicznej, podobnie jak pozostałe tego typu produkty tej marki. Są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieska i różowa. Dla większego bezpieczeństwa dziecka szczoteczka do zębów dla niemowląt PixieDent Baby jest na baterię oraz posiada przyssawkę, która skutecznie utrzyma sprzęt w odpowiednim miejscu łazienki. Z kolei ergonomiczna rączka szczoteczki ułatwi manewrowanie nią w buzi dziecka. Do szczoteczki sonicznej PixieDent Baby dołączone są ponadto 2 końcówki - jedna dla dzieci od 6. miesiąca życia, a druga od 18. miesiąca życia. To dlatego, że chcemy, by jedna szczoteczka do zębów mogła towarzyszyć dziecku jak najdłużej. To pomoże Tobie zaoszczędzić pieniądze, ale też ochronić środowisko. Pamiętaj też, że dzięki temu iż szczoteczka soniczna pozwala na wymianę końcówek, możesz z powodzeniem oddać ją komuś do młodszego dziecka, gdy Twoje już z niej wyrośnie.  

Szczoteczki do zębów dla dzieci od 3. roku życia i od 6. roku życia

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dzieci szybko rosną, dlatego szczoteczki dla najmłodszych wyposażone są już na starcie w dwie końcówki dostosowane do różnego przedziału wieku. To samo dotyczy właśnie szczoteczek do zębów dla starszych dzieci - PixieDent Sweet Giraffe oraz PixieDent Lion SuperHero. Oba urządzenia dedykowane są dziecku od 3. roku życia. Dołączone do zestawu dwie końcówki do szczoteczki pozwalają używać szczoteczkę nawet po ukończeniu 6. roku życia. 

Szczoteczki soniczne dla starszych dzieci mają z kolei inteligentny system podświetlenia, który pokazuje tryb użytkowania dla nieco młodszych dzieci, jak i tych bardziej podrośniętych. Są ładowane kablem USB, a ponadto posiadają wbudowany czasomierz informujący o upływie rekomendowanego czasu szczotkowania zębów u dziecka.

Co ważne, każda szczoteczka do zębów dla dzieci PixieDent jest kolorowa i zachęca swoim wyglądem do codziennego użytkowania przez najmłodszych. Dzięki temu łatwiej każdemu rodzicowi będzie nakłonić pociechę do dbania o higienę jamy ustnej już od początku. 

Szczoteczki do zębów dla dorosłych od PixieDent

Marka rekomendowana przez Dentilove.pl ma w swojej ofercie również aż trzy linie produktowe dla osób dorosłych, które chcą zadbać o szczotkowanie wielokrotnie bardziej efektywne niż powszechnie czyszczenie zębów szczoteczką manualną. 

  • Szczoteczka soniczna PixieDent Pearl - w dwóch kolorach (czarny i biały)

  • Szczoteczka soniczna PixieDent Diamond -  w dwóch kolorach (czarny i biały)

  • Szczoteczka soniczna PixieDent Onyx - dostępne aż w trzech kolorach (zielony, czarny i biały)

Te wszystkie urządzenia działają w najbardziej nowoczesnej obecnie technologii dla szczoteczek - sonicznej. Zostały one wyposażone w kilka trybów, które pozwalają na personalizację szczoteczki do swoich preferencji. W każdym zestawie szczoteczki mają aż 4 końcówki, dzięki czemu niezależnie od tego, czy masz delikatne dziąsła i zęby, możesz poczuć satysfakcję z jej użytkowania każdego dnia. 

Inteligentne szczoteczki soniczne PixieDent, dzięki wbudowanemu czasomierzowi poinformują Cię, kiedy upłynie rekomendowany 2-minutowy czas szczotkowania zębów. Co więcej, podzieli Twoje mycie zębów na cztery równe 30-sekundowe interwały, byś wiedział, ile czasu poświęcić każdej części uzębienia.

Końcówki do szczoteczek PixieDent

Oprócz wszystkich urządzeń pomagających w utrzymaniu najwyższego poziomu czystości jamy ustnej, marka ma całą gamę końcówek do szczoteczek. Służą one zarówno do szczotkowania zębów, jak i mycia lub masażu twarzy. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby marka PixieDent Tobie pomoże!

Jeśli zastanawiasz się, jakie produkty warto wziąć pod uwagę, gdy zastanawiasz się nad nowym modelem szczoteczki sonicznej lub irygatora - rozważ markę PixieDent!