Irygatory bezprzewodowe

Irygatory bezprzewodowe — zęby czyste jak łza każdego dnia

Jeżeli zależy Ci na pięknym i zdrowym uśmiechu to na pewno wiesz, jak ważne jest codzienne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz wszystkich innych trudno dostępnych zakamarków przy linii dziąseł. Już teraz możesz zapomnieć jednak o żmudnym manewrowaniu nicią dentystyczną pomiędzy zębami – z pomocą przychodzą bezprzewodowe irygatory do zębów! Te mobilne narzędzia pozwolą uporać Ci się z ukrytą płytką nazębną w mgnieniu oka, gdziekolwiek jesteś – bez plączących się kabli ani rurek.

Jak działają irygatory bezprzewodowe do zębów?

Bezprzewodowy irygator dentystyczny skutecznie usuwa wszelkie resztki jedzenia i płytkę nazębną spomiędzy zębów, a także nad linią dziąseł. Robi to za pomocą wąskiego strumienia wody, który jest wyrzucany z końcówki irygatora pod ciśnieniem – a tym samym dociera do wszystkich obszarów, do których włosie szczoteczki nie dosięga.

Ciśnienie wody jest na tyle wysokie, że z łatwością wypłukuje z jamy ustnej bakterie i wszelkie zanieczyszczenia. Jest jednak wystarczająco niskie, że jego użytkowanie nie powoduje żadnego dyskomfortu, nawet na podrażnionych dziąsłach objętych stanem zapalnym.

Po co irygator bezprzewodowy? Sprawdzi się on doskonale w przypadku osób, które mają tendencję do odkładania kamienia nazębnego, lub zmagają się z częstym zapaleniem dziąseł czy paradontozą. To również niezbędnik w przypadku wszelakich aparatów ortodontycznych, implantów i mostów zębowych, których utrzymanie w czystości może stanowić nie lada wyzwanie.

W irygator bezprzewodowy do zębów powinien wyposażyć się również każdy ten, który cały czas pozostaje w ruchu – ze względu na swoją mobilność i kompaktowy rozmiar, to urządzenie jest bowiem idealnym towarzyszem wszelkich podróży i wypraw. Wystarczy, że naładujesz go oraz w wolnej chwili napełnisz jego zbiornik na wodę, aby cieszyć się kompleksową higieną jamy ustnej nawet na wyjeździe!

Czym charakteryzuje się dobry irygator bezprzewodowy?

Dobry irygator bezprzewodowy to taki, który charakteryzuje się bogactwem cech dla jak najskuteczniejszego i najbardziej komfortowego użytkowania. Oto największe zalety naszych irygatorów:

  • Wiele trybów działania – irygatory dostępne w naszym sklepie, m.in. irygator do zębów PixieDent Complete Care White, mają wiele trybów działania. Każdy z nich sprawdza się doskonale w innej roli, dzięki czemu urządzenie to okaże się zaskakująco wielozadaniowe.

  • Regulacja ciśnienia wody – zależy Ci na delikatnym oczyszczeniu nadwrażliwych dziąseł, a może na dogłębnej dezynfekcji każdego trudno dostępnego zakamarka Twojej jamy ustnej? Nasze irygatory bezprzewodowe dentystyczne pozwolą Ci dopasować ciśnienie strumienia wody do swoich indywidualnych potrzeb.

  • Pulsacyjny strumień – zależnie od wybranego trybu, strumień wody jest uwalniany w ruchach pulsacyjnych – od 900 do nawet 1800 na minutę. Dzięki temu skutecznie usuniesz płytkę nazębną zwłaszcza nad linią dziąseł, gdzie kamień nazębny osadza się jako pierwszy.

  • Optymalna pojemność zbiornika – dobry irygator bezprzewodowy powinien mieć zbiornik nie za duży, lecz jednocześnie wystarczająco pojemny, aby zapewnić wystarczającą ilość wody na jedno oczyszczanie zębów. U nas znajdziesz kompaktowe irygatory ze zbiornikami o pojemności 325 ml, które sprawdzają się idealnie zarówno w domu, jak i w podróży.

  • Ładowanie indukcyjne – bezpieczeństwo powinno iść w parze z komfortem użytkowania, dlatego oferujemy irygatory bezprzewodowe ładowane indukcyjnie. Dzięki temu nie musisz martwić się, że przewód elektryczny przez przypadek wejdzie w kontakt z wodą.

Jeśli więc zastanawiasz się, jaki irygator bezprzewodowy wybrać – zastanów się nad swoimi potrzebami i weź pod uwagę cechy dodatkowe urządzenia. W DentiLove zakupisz najlepsze irygatory bezprzewodowe, które pomogą Ci dopełnić swoją codzienną rutynę higieny jamy ustnej. To gwarancja zdrowych dziąseł, śnieżnobiałych zębów i najwyższego komfortu w każdej sytuacji