Biorepair

Biorepair to marka należąca do grupy Coswell – włoskiej firmy, która od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej. Oferta Biorepair jest bardzo urozmaicona, dzięki czemu odpowiednie produkty znajdą tu dla siebie użytkownicy w każdym wieku i o różnych potrzebach.

Szeroka gama produktów to kompleksowa dbałość o zęby i dziąsła. Dzięki współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu w Bolonii opracowano linię preparatów z opatentowaną formułą microRepair®. Są to cząsteczki o wysokich zdolnościach remineralizacji, czyli odbudowy i wzmacniania szkliwa. Nie spotkasz ich nigdzie indziej.

Wyjątkowy patent Biorepair

Innowacja Biorepair pozwoliła stworzyć produkty do higieny jamy ustnej bez fluoru. Ale dlaczego bez fluoru? Czy fluor jest szkodliwy? Jest on składnikiem niezbędnym dla zdrowia kości i zębów. Pozyskujemy go z różnych źródeł, w tym z wody i pożywienia. Podobnie jak w przypadku wszystkich składników mineralnych – niebezpieczny dla zdrowia jest zarówno niedobór, jak i nadmiar pierwiastka. Istnieją też (relatywnie rzadkie) przypadki nadwrażliwości na fluor. Marka Biorepair zadbała o możliwości higieny jamy dla wszystkich. Także dla osób, które z jakichś przyczyn powinny unikać fluoru.

Biorepair stworzyło skuteczną ochronę dla zdrowia jamy ustnej dzięki microRepair®. Są to biomimetyczne cząsteczki hydroksyapatytu, które wnikają w strukturę szkliwa. Regenerują tkankę zębów i wzmacniają je. To skuteczna metoda zapobiegania próchnicy.

Produkty Biorepair dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz pasty do zębów Biorepair, które mogą być stosowane od pierwszych miesięcy życia. To właśnie na tym etapie najważniejszymi cechami preparatów do higieny jamy ustnej jest bezpieczeństwo i przyjazność dla młodego organizmu. Największym zainteresowaniem cieszą się:

Każdy z tych produktów znakomicie chroni mleczne zęby. Działanie przeciwbakteryjne to także pielęgnacja delikatnych dziąseł. Pasty do zębów dla dzieci Biorepair nie zawierają parabenów, dwutlenku tytanu, fluoru. Dzięki temu delikatne szkliwo jest systematycznie wzmacniane.

Higiena jamy ustnej dziecka z Biorepair nie naraża na niepotrzebne ryzyko demineralizacji szkliwa dzięki wykluczeniu ze składu pasty ściernej krzemionki. A dla dzieci starszych polecamy pastę do zębów Biorepair Junior 6-12 lat. Jest idealna dla wzmocnienia pierwszych stałych zębów. Wzbogacona o witaminę E – wpływa korzystnie na zdrowie dziąseł, które na tym etapie rozwoju dziecka mogą doznawać podrażnień.

Intensywna regeneracja z Biorepair

Idea produktów Biorepair jest skupiona wokół możliwości regeneracji, bowiem to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych i mocnych zębów przez całe życie. Jedną z rewolucyjnych koncepcji jest pasta do zębów Biorepair Night - preparat przeznaczony do intensywnej regeneracji nocnej. Formuła produktu tworzy ochronny film na powierzchni zębów, który podczas Twojego snu odbudowuje szkliwo i zapobiega namnażaniu się bakterii. Ma to szczególne znaczenie dla osób zmagających się z problemem nieświeżego oddechu, czyli halitozy.

Uniwersalne funkcje ochronne pełni pasta do zębów Biorepair aktywna tarcza. Jej składniki tworzą wyjątkową barierę. Laktoferyna i cynk PCA chronią przed negatywną działalnością bakterii w jamie ustnej.

Ochrona dziąseł z Biorepair

Po serię produktów Biorepair powinny sięgać osoby o wrażliwych dziąsłach. Kompleksową ochronę i wsparcie naturalnych procesów regeneracji zapewnią płyny, pianki i żele. Zawarte w ich składzie witaminy i roślinne wyciągi łagodzą podrażnienia i przyspieszają gojenie aft.

Płyn do płukania jamy ustnej Biorepair ochrona dziąseł dba o błony śluzowe i jednocześnie zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej. Wyróżnia się gęstą konsystencją, która intensyfikuje działanie preparatu i pozwala mu dłużej utrzymać się na zębach i w całej jamie ustnej. Witaminy A i E neutralizują działanie wolnych rodników, dzięki czemu miękkie tkanki otaczające zęby są w najlepszej kondycji.

W ofercie Biorepair znajdziesz też wysoko wyspecjalizowane produkty wspomagające leczenie stanów zapalnych w jamie ustnej. Pianka do jamy ustnej Biorepair Peribioma charakteryzuje się optymalną zawartością kwasu hialuronowego. Składniki antybakteryjne szybko łagodzą ból i przywracają prawidłową mikrobiotę. Delikatna formuła preparatu dociera precyzyjnie w bolące miejsca.

Żel do jamy ustnej Biorepair Parodontgel znajduje zastosowanie przy wielu dolegliwościach. Jest wskazany dla osób cierpiących na paradontozę oraz przy stanach podrażnienia wywołanych przez aparat ortodontyczny lub protezę.

Akcesoria do higieny jamy ustnej Biorepair

Akcesoria do higieny jamy ustnej to doskonałe uzupełnienie dla codziennych czynności pielęgnacyjnych. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne produkty Biorepair, które są niezwykle pomocne dla osób, które noszę aparat ortodontyczny. Nić dentystyczna Biorepair również jest wyposażona w cząsteczki microRepair, dzięki czemu cała powierzchnia zębów, nawet w trudno dostępnych szczelinach, ma zapewnioną ochronę.

Praktyczne flossery z nicią dentystyczną Biorepair pozwolą bez problemu oczyścić nawet najdalsze przestrzenie międzyzębowe. Wypróbuj także gumowe wykałaczki międzyzębowe Biorepair, których przyjemny miętowy aromat zostanie z Tobą na dłużej.