Szczoteczki na baterie

Szczoteczki na baterie stanowią bardzo praktyczną kategorię urządzeń do higieny ustnej. Cechą wyróżniająca w ich przypadku jest o wiele niższa waga, w porównaniu do modeli z akumulatorem. Zasilanie takich szczoteczek zapewniają wymienne baterie.

Szczoteczki na baterie – łatwe rozwiązanie

Szczoteczki na baterie nie posiadają wbudowanego akumulatora. Oznacza to, że jeśli urządzenie wyczerpie się, to nie podłączamy go do zasilania, lecz wymieniamy w nim baterie. Czy pomyślałeś w tej chwili o zanieczyszczeniu środowiska? Jeśli tak, świadczy to o Twojej wysokiej świadomości ekologicznej. Dlatego zwróć uwagę, że wymiana baterii w szczoteczce sonicznej lub elektrycznej, wcale nie musi oznaczać za każdym razem wyrzucania zużytej baterii. To także mogą być akumulatorki wielokrotnego użytku.

Szczoteczka na baterie – zabierz ją ze sobą w podróż

Duża poręczność szczoteczek na baterie sprawia, że są one niezastąpione podczas każdego wyjazdu z domu. Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO Battery Precision Clean – biała to urządzenie wysokiej klasy. Dwa rodzaje generowanych ruchów: oscylacyjne i rotacyjne, zapewniają skuteczne usuwanie płytki nazębnej. Bez względu na to czy jesteś na wakacjach, w podróżny służbowej czy w swoim domu – zawsze możesz się cieszyć komfortowym poczuciem perfekcyjnie czystych zębów i świeżego oddechu.

Szczoteczki na baterie – przyjazne dla dziecięcej ręki

Szczoteczki na baterie mają tę dominująca przewagę na szczoteczkami z wbudowanym akumulatorem, że są lżejsze. Ten wyróżnik nabiera znaczenia, gdy chodzi o higienę jamy ustnej u niemowląt i dzieci.

Szczoteczka soniczna dla dzieci PixieDent Baby różowa może być idealną pierwszą szczoteczką dla Twojego dziecka. Do jej działania potrzebna jest tylko jedna bateria, a generowane w ten sposób 22 000 drgań na minutę zapewnią skuteczną ochronę przed próchnicą. Te same funkcje znajdziesz w niebieskiej szczoteczce sonicznej dla dzieci PixieDent Baby.

Szczoteczki na baterie – innowacyjne opcje

Wśród szczoteczek na baterie znajdziesz również modele przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Polecamy niezwykłe urządzenie - szczoteczkę elektryczną dla dzieci Oral-B PRO Battery Stages Princess, która dzięki oscylacyjnym ruchom daje o wiele lepsze efekty niż szczoteczka manualna.

Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją na telefon “Disney Magic Timer”, co czyni ją niezwykle atrakcyjną dla dzieci i młodzieży. W naszym sklepie znajdziesz również wersję dla chłopców: szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-b PRO Battery Stages Cars.