Wyprzedaż asortymentu do -45%

Szczoteczki soniczne Smilesonic

Szczoteczki soniczne Smilesonic to wysokiej klasy urządzenia, które pomogą Ci utrzymać higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie. Sprawdź nowoczesne rozwiązania zastosowane przez znaną markę i przekonaj się jak wiele opcji otrzymujesz w jednym produkcie.

Szczoteczki soniczne Smilesonic UP – szerokie spektrum działania

Szczoteczki soniczne Smilesonic UP wyróżniają się nieprzeciętną wydajnością. Ładowana indukcyjnie bateria o pojemności 600 mAh może działać na jednym naładowaniu aż 60 dni! Wraz ze szczoteczką otrzymasz w zestawie 6 końcówek o różnych właściwościach:

  • DailyCare – średnio twarde włosie ma najbardziej uniwersalne zastosowanie. Najlepszy wariant do codziennej pielęgnacji.
  • SupremeWhite – twarde włosie doskonale radzi sobie nawet z przebarwieniami. Wybielanie zębów w zasięgu ręki.
  • SensiTouch – dla użytkowników o wrażliwych zębach i dziąsłach. Tego typu końcówka przyda Ci się również po zabiegach stomatologicznych.
  • OrthoClean – końcówka o specjalnym kształcie, który ułatwia czynności higieniczne podczas leczenia ortodontycznego.

Szczoteczka soniczna Smilesonic Up pracuje w trzech różnych trybach, dzięki czemu możesz każdego dnia dostosować działanie urządzenia do swoich potrzeb. Ponadczasowy design w wersji białej szczoteczki sonicznej Smilesonic to bardzo popularny wybór. Jednak nie można pominąć zachwycającej odsłony - szczoteczki sonicznej Smilesonic UP – pink.

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO stanowi kompilację najbardziej optymalnych i funkcjonalnych cech, jakie można zawrzeć w takim urządzeniu. Dzięki trzem trybom pracy możesz dowolnie regulować intensywność działania szczoteczki sonicznej Smilesonic GO i chronić zęby przed próchnicą. 96.000 ruchów pulsacyjnych gwarantuje nieprzeciętną skuteczność w usuwaniu osadów.

Klasyczna kolorystyka będzie pasować do każdego wystroju łazienki. Zobacz propozycje cieszące się największym uznaniem:

Szczoteczka soniczna Smilesonic EX – dla olśniewającego uśmiechu
Wśród szczoteczek sonicznych Smilesonic znajdziesz również propozycje wyróżniające się estetyką. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX – white przyciąga wzrok delikatnie połyskującymi elementami w złotym kolorze.

Nie da się ukryć, że to model wyjątkowy. Z jego pomocą nie tylko oczyścisz zęby z codziennych pozostałości, ale i pozbędziesz się przebarwień. Specjalny program do polerowania nada Twojemu uśmiechowi nowy blask. Do dyspozycji użytkowników jest także tryb masażu, który ma bardzo korzystny wpływ na kondycję dziąseł. Satynowe wykończenie szczoteczki sonicznej Smilesonic EX – black daje efekt eleganckiego minimalizmu.

Szczoteczki soniczne Smilesonic – nie zapomnij o wymianie końcówek!

Szczoteczki soniczne Smilesonic to jedna z najlepszych metod utrzymania nienagannego stanu jamy ustnej. Pamiętaj jednak, że skuteczność urządzenia, podobnie jak każdej innej szczoteczki sonicznej, jest uwarunkowane systematyczną wymianą końcówek. Włosie szczoteczki z czasem ulega zużyciu, dlatego producent zaleca wymianę co ok. 3 miesiące. Sprawdź w naszym sklepie bogatą ofertę na końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic.