Wyprzedaż asortymentu do -45%

Końcówki do szczoteczek Smilesonic

Każdy kto zaczął używać szczoteczki sonicznej dobrze wie, że nie sposób się z nią rozstać. Różnica w efekcie jaki daje to urządzenie, jest diametralna. Być może znasz już markę Smilesonic, która cieszy się uznaniem klientów. Produkty Smilesonic wyróżniają się solidnością i ciekawym designem. Doskonałej jakości urządzenia i akcesoria w rozsądnej cenie znajdziesz w naszym sklepie.

Wymiana końcówek do szczoteczki sonicznej – warunek skuteczności

Końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic, podobnie jak każdej innej szczoteczki sonicznej czy elektrycznej, należy regularnie wymieniać. Włosie szczoteczki ulega zużyciu i staje się z biegiem czasu mniej skuteczne. Zbyt długie używanie tej samej końcówki do szczoteczki sonicznej sprawia, że mimo mycia – osad pozostaje na zębach. To może wywoływać takie problemy, jak przebarwienia szkliwa oraz działalność bakterii prowadząca do rozwoju próchnicy.

Oryginalne końcówki do szczoteczki sonicznej Smilesonic – wybierz odpowiednią twardość włosia

Dbałość o higienę jamy ustnej jest o wiele łatwiejsza dzięki szczoteczkom sonicznym. Dlaczego warto używać szczoteczki sonicznej? Nowoczesne urządzenia wyróżniają się wysoką skutecznością w usuwaniu płytki nazębnej.

Sposób ich działania koncentruje się na prędkości ruchów sonicznych, których nie sposób zastąpić poprzez mycie zębów szczoteczką manualną. Jeśli zacząłeś już stosować szczoteczkę soniczną – doskonale wiesz, że uczucie gładkich zębów i idealnie odświeżonej jamy ustnej są bezcenne.

Właśnie kupiłeś swoją pierwszą szczoteczkę soniczną? A może dopiero szukasz odpowiedniego modelu? Sprawdź koniecznie nasz poradnik >> jak myć zęby szczoteczką soniczną – krok po kroku.

Komfort podczas używania szczoteczki sonicznej może być uzależniony od rodzaju oryginalnej końcówki, a dokładniej – od twardości włosia. Nasze potrzeby mogą się różnić i jest to całkowicie naturalne. Dlatego w ofercie oryginalnych końcówek do szczoteczki sonicznej Smilesonic znajdziesz końcówki wyposażone we włosie twarde lub miękkie.

W naszym sklepie bez trudu odnajdziesz właściwa końcówkę szczoteczki sonicznej. Każdy produkt oznaczamy nazwą modelu urządzenia, np. UP/EX/GO. To oznacza, że dana końcówka jest kompatybilna z następującymi produktami:

Standardowa twardość włosia końcówek do szczoteczki sonicznej – dla kogo?

Wśród oryginalnych końcówek do szczoteczek sonicznych Smilesonic znajdziesz te, których twardość określona jest jako standardowa. To końcówki do szczoteczki Smilesonic UP/EX/GO DailyCare. Ten rodzaj oryginalnej końcówki do szczoteczki Smilesonic jest przeznaczony dla osób, które nie mają problemów z chorobami przyzębia lub krwawieniem dziąseł. To typ o dość uniwersalnym charakterze.

Końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic o miękkim włosiu

Dla osób, które powinny zachować ostrożność ze względu na delikatne tkanki – polecamy końcówki do szczoteczki Smilesonic UP/EX/GO SensiTouch. To produkt wyposażony w miękkie włosie, który mogą bez obaw używać osoby z nadwrażliwością zębów. Specjalny typ włókien DuPont nie podrażnia dziąseł, co docenią również osoby po zabiegach stomatologicznych. Pamiętaj, że nadwrażliwość zębów może występować okresowo – np. w związku z założeniem implantów itp.

Końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic o twardym włosiu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też oryginalne końcówki do szczoteczek Smilesonic o twardym włosiu. Doskonale sprawdzają się u osób, które oczekują zniwelowania przebarwień i rozjaśnienia zębów. Do takich zadań przeznaczone są końcówki do szczoteczki Smilesonic UP/EX/GO ShinyWhite.

Innowacyjne końcówki do szczoteczek Smilesonic – same podpowiedzą Ci kiedy wymienić!

Oryginalne końcówki do szczoteczek sonicznych Smilesonic do doskonały wybór. Wachlarz produktów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Higiena jamy ustnej jest częścią naszej rutyny – co oczywiście dobrze świadczy o naszych nawykach. Czasem jednak zdarza się nam nie pamiętać kiedy ostatni raz wymieniliśmy końcówkę do naszej szczoteczki sonicznej. I tu dostajemy od Smilesonic idealne rozwiązanie – końcówki, których włosie traci zabarwienie wraz ze zużywaniem się włosia. Twoja oryginalna końcówka do szczoteczki Smilesonic stała się całkowicie biała? To znaczy, że czas ją wymienić na nową!