Końcówki do szczoteczek Oclean

Końcówki do szczoteczek Oclean to oryginalne elementy wymienne dla wysokiej klasy sonicznych szczoteczek Oclean. Choć jest to jedna z najdoskonalszych metod czyszczenia zębów i ochrony przed próchnicą, to pamiętaj, że warunkiem skuteczności jest regularna wymiana końcówek. Eksploatacja włókien sprawia, że z czasem tracą one swoje właściwości.

Oryginalne końcówki Oclean gwarancją idealnego dopasowania

Oryginalne końcówki Oclean są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz części przeznaczone do różnych modeli. Ogromną zaletą szczoteczek sonicznych Oclean jest szeroki wybór końcówek różnego typu. Bowiem każda z dostępnych tu końcówek będzie pasować do dowolnego modelu szczoteczki Ocelan.

Końcówki Oclean z miękkim włosiem

Końcówki Oclean Daily Clean – blue to dwie sztuki w opakowaniu. Miękkie włosie stworzone z innowacyjnych włókien DuPont wyróżnia się gęstością ułożenia. To zapewnia bezpieczeństwo dla szkliwa, na co powinny zwracać uwagę osoby zmagające się z nadwrażliwością zębów. Znajdziesz także inne wersje kolorystyczne oraz większa ilość sztuk w opakowaniu:

- końcówki Oclean Daily Clean - pink
- końcówki Oclean Daily Clean - green
- końcówki Oclean Daily Clean - white

Bezpieczeństwo dla wrażliwych dziąseł zapewniają także końcówki Oclean Gum Care. Opakowanie zawierające 6 sztuk będzie stanowić zapas aż na 18 miesięcy! Ten typ końcówek charakteryzuje się średnicą nieco mniejszą niż standardowa. Dzięki temu nie drażni delikatnych tkanek i nie naraża użytkownika na krwawienia i ból.

Standardowa twardość włosia, która pomoże usunąć przebarwienia

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też oryginalne końcówki Oclean o standardowej twardości włosia. Te produkty są przeznaczone dla osób pragnących zadbać o higienę jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem likwidacji przebarwień. Końcówki Oclean Plaque Control – black zapewniają wysoką skuteczność w usuwaniu wszelkich osadów. Dzięki temu zapobiegają gromadzeniu się kamienia nazębnego. Możesz zadbać w ten sposób o rozjaśniony i promienny uśmiech bez specjalnych zabiegów stomatologicznych.