Jordan

Marka Jordan jest znana w Polsce od kilkudziesięciu lat, a jej historia sięga aż 1927 roku. Firma o skandynawskich korzeniach rozpoczęła swoją działalność od wytwarzania szczoteczek do zębów. Dziś przedsiębiorstwo, którego pełna nazwa brzmi Jordan Oral Care, zajmuje się kompleksową ochroną zdrowia jamy ustnej.

Produkty do higieny jamy ustnej Jordan – zaufaj profesjonalistom

W ofercie marki Jordan znajdziesz produkty, które powstały w oparciu o dziesiątki lat doświadczenia w branży higieny jamy ustnej. Efektem jest linia wysoko wyspecjalizowanych akcesoriów, w tym także szczoteczka jednopęczkowa do zębów Jordan – miękka, na którą powinny zwrócić uwagę osoby noszące aparat ortodontyczny. Ten typ szczoteczki jest zalecany również w przypadku koron, implantów i protez zębowych. Dzięki specjalnemu ukształtowaniu i dłuższemu włosiu, możliwe jest precyzyjne oczyszczenie linii dziąseł.

Szczoteczka do czyszczenia protez Jordan została opracowana z myślą o komforcie i uproszczeniu codziennych czynności higienicznych. Specjalnie w tym celu wyprofilowana główka oraz sposób rozstawienia włókien, pozwalają usunąć resztki pokarmów i osady. Taki sposób pielęgnacji protezy zapobiega gromadzeniu się bakterii, które są przyczyną chorób dziąseł i nieprzyjemnego zapachu.

Marka Jordan od najmłodszych lat

Zespół specjalistów Jordan Oral Care wykazuje się dużą kreatywnością, gdy chodzi o produkty dla najmłodszych użytkowników. Szczoteczka do zębów dla dzieci Jordan Step1 to właśnie pierwszy krok w nauce i przyswajaniu dobrych nawyków higienicznych. Szczoteczka o bardzo miękkim włosiu jest przeznaczona dla maluchów do 2. roku życia.  Ergonomiczna rękojeść ułatwia samodzielne posługiwanie się, a krótka szyjka zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu szczoteczki do ust.

Dla kolejnego etapu rozwoju stworzono szczoteczkę do zębów dla dzieci Jordan Step2. Dodatkową atrakcją produktu jest dołączona mała klepsydra, która odmierza optymalny czas czyszczenia zębów. Ten niewielki dodatek przyciąga uwagę maluchów i jest świetnym sposobem na wyegzekwowanie dwuminutowej pielęgnacji. Zobacz też wersję szczoteczki do zębów dla dzieci Jordan Step2 z klepsydrą dla dziewczynki, która zachwyca uroczym designem i soczystością barw.

Idealnie skomponowane zestawy produktów Jordan

Doskonałym sposobem na zainteresowanie dziecka regularną higiena jamy ustnej, jest podarowanie mu produktów i akcesoriów, które będą wzbudzać sympatię. Tak właśnie będzie w przypadku zestawu dla dziewczynki: szczoteczka do zębów dla dzieci Jordan Step3 + pasta do zębów. Produkty są dostosowane do potrzeb dzieci w wieku 6-9 lat. Bajkowe postacie i piękne kolory niezawodnie przyciągają uwagę. W naszym sklepie znajdziesz oczywiście analogiczny zestaw dla chłopców: szczoteczka do zębów dla dzieci Jordan Step3 + pasta do zębów.

Szczoteczki Jordan dla pierwszych stałych zębów

Wymiana zębów mlecznych na stałe to ważne wydarzenie w życiu naszej pociechy. Tym bardziej warto wspierać młodego człowieka poprzez dobrej jakości akcesoria, takie jak szczoteczka do zębów Jordan Step3 ze stojakiem dla chłopca. Jest ona przeznaczona dla dzieci w przedziale 6-9 lat i w praktyczny sposób rozwiązuje problem wielu rodziców – ile pasty do zębów powinno znaleźć się na szczoteczce?

Włosie szczoteczki posiada bardzo wyraźne i kontrastowe partie kolorów i to właśnie stanowi optymalną granicę nakładanej pasty. Dodatkowym atutem jest stojak, który umożliwia higieniczne odseparowanie szczoteczki na łazienkowej półce i ustawienie jej w pionie. Zobacz również szczoteczkę do zębów dla dzieci Jordan Step3 ze stojakiem dla dziewczynki.