Zamienniki końcówek do szczoteczek

Czym różnią się zamienniki końcówek od oryginałów?

Wolisz zamienniki końcówek do szczoteczek zamiast oryginałów? W ofercie DentiLove.pl znajdziesz szeroki asortyment tego typu akcesoriów. Zamienniki końcówek do szczoteczek najpopularniejszych marek zostały stworzone z myślą o użytkownikach szczoteczek elektrycznych i sonicznych, którzy chcą oszczędzić na zakupach. Jednocześnie zachowując przy tym ten sam poziom higieny jamy ustnej.

Jakie zamienniki końcówek oferujemy?

  • Zamienniki końcówek do szczoteczek Oral-b

  • Zamienniki końcówek do szczoteczek Philips Sonicare

  • Zamienniki końcówek szczoteczek Oclean

  • Zamienniki końcówek szczoteczek Berdsen

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zamiennika końcówki do szczoteczki?

  1. Jaki masz rodzaj szczoteczki? Używasz szczoteczki elektrycznej czy szczoteczki sonicznej?

To, jaki rodzaj szczoteczki używasz poznasz po główce końcówki - jeśli jest ona okrągła - korzystasz ze szczoteczki obrotowej elektrycznej, natomiast jeśli główka jest bardziej pociągła i przypomina kształtem klasyczną szczoteczkę manualną - używasz szczoteczki sonicznej.

  1. Jakiej marki szczoteczki używasz do mycia zębów?

Informacja jakiej szczoteczki używasz, przyda się Tobie, gdy po raz pierwszy kupujesz zamienniki końcówek. Dzięki temu możesz wybrać akcesoria kompatybilne z modelem Twojego urządzenia. Często ważnym aspektem jest nie tylko sama marka szczoteczki do zębów, ale też np. konkretny model. Dzięki temu z większym prawdopodobieństwem dopasujesz zamiennik i zachowasz najwyższy komfort i higienę jamy ustnej.

  1. Jaką wielkość opakowania potrzebujesz?

Końcówki do szczoteczek możesz kupić jako 1 sztukę, ale też w 2-paku, 4-paku, a nawet 12-paku. Dzięki takim wielopakom masz zapas na dłużej, a dodatkowo oszczędzasz.

  1. Czy potrzebujesz tylko jeden rodzaj końcówek do szczoteczki?

W sklepie DentiLove.pl możesz wybrać zamienniki końcówek do szczoteczek wybielające, ortodontyczne, z miękkiego włosia lub standardowej twardości włóknem. W asortymencie są również końcówki z węglem aktywnym. Przed zakupem zastanów się zatem, czy potrzebujesz końcówkę do szczoteczki do codziennego czyszczenia, a może planujesz kupić kilka różnych rodzajów. W naszym sklepie dentystycznym masz taką szansę!