Wyprzedaż asortymentu do -45%

Oral-B

Oral-B to najbardziej znana na całym świecie marka produktów do higieny jamy ustnej. Została stworzona wraz z pierwszą szczoteczką z miękkim włosiem z nylonu w 1949 roku w USA przez periodontologa dr. Roberta W. Hutsona. Wraz z rozwojem marki i produktów Oral-b została kupiona przez międzynarodową firmę Gillette w latach 80. XX wieku, a od 2005 roku jest częścią Procter & Gamble. Droga Oral B z koncernem P&G zeszła się już jednak nieco wcześniej, bo już w 1987 roku, gdy wraz z marką Braun stworzono pierwszą szczoteczkę elektryczną Oral B Powered by Braun.

Oprócz szczoteczek elektrycznych, Oral-B produkuje też końcówki do szczoteczek, pasty do zębów, irygatory, szczoteczki dla dzieci, szczoteczki manualne, płyny do płukania jamy ustnej i nici dentystyczne.

Szeroka oferta tego producenta sprawia, że każdy może wybrać dla siebie najlepszy produkt. Marka ceniona jest w Polsce jednak nie tylko za bogaty asortyment, ale też niezawodną technologię Oral B Braun. Używając produktów do higieny jamy ustnej od Oral-B masz też pewność, że odpowiadają one najwyższym standardom stomatologów na całym świecie.

Szczoteczki elektryczne Oral-B Braun

Oral B najbardziej słynie właśnie ze szczoteczek elektrycznych. Ma zarówno modele dla dorosłych, jak i szczoteczki elektryczne dla dzieci. Oferuje też do nich wymienne końcówki dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Większość urządzeń jest zasilanych akumulatorem, jednak są również szczoteczki na baterie tej marki. Oral-B posiada w swoich asortymencie szczoteczki elektryczne działające w technologii 2D i 3D. Pierwsze noszą nazwę szczoteczki oscylacyjno-rotacyjne lub obrotowe, natomiast te drugie oscylacyjno-pulsacyjnymi. Szczoteczki Oral-b zostały wyposażone w automatyczny zegar, który informuje o upływie rekomendowanego czasu szczotkowania lub zmianie ćwiartki łuku zębowego. Ponadto nowsze modele urządzeń tej marki dają użytkownikowi możliwość wyboru trybu czyszczącego. To pomaga m.in. dopasować program do wrażliwości zębów lub dziąseł.

Najpopularniejszą szczoteczką elektryczną tej marki jest Oral-B Vitality, która czyści zęby lepiej niż niejedna szczoteczka manualna dzięki 7600 ruchów oscylacyjnych oraz wymiennej końcówce CrossAction. Włókna ustawione na okrągłej główce szczoteczki pod kątem 16 stopni w połączeniu z ruchami oscylacyjno-rotacyjnymi dokładnie czyszczą każdy ząb, pozbywając się płytki nazębnej pełnej bakterii. Oral-B Vitality to dobra szczoteczka elektryczna na początek. Jeden tryb działania i wbudowany timer zaspokoją potrzebę wielu początkujących użytkowników tego typu szczoteczek.

Bardziej zaawansowanymi modelami szczoteczek elektrycznych tej marki są Oral-B Smart Series oraz Oral-B Genius. Już pierwsza z nich usuwa do 100% płytki nazębnej więcej niż klasyczna szczoteczka manualna, a dodatkowe tryby Gum Care oraz Gum Pressure Controle pomagają zatroszczyć się o Twoje dziąsła. Okrągła główka i 5 trybów pracy zapewnią Tobie wspaniałe doświadczenia podczas szczotkowania każdego dnia.

Oral-B Genius to z kolei pierwsza szczoteczka z trybem wykrywania położenia, dzięki czemu kompleksowo doczyści każdą część Twojego uzębienia. Ponadto czujnik nacisku pomoże Tobie zadbać o poprawne mycie i ochroni dziąsła. 6 trybów zapewnia maksymalne dopasowanie pracy szczoteczki do swoich potrzeb.

Najnowszy model szczoteczki od tej marki to Oral-B iO, która wykorzystuje technologię  MAGNETIC iO™. Z interaktywnym wyświetlaczem dla jeszcze lepszych doświadczeń podczas codziennego mycia zębów.  

Większość szczoteczek elektrycznych Oral-b dla dorosłych może być używana przez dzieci od 3. roku życia. Marka ma jednak w swojej ofercie również szczoteczki dedykowane dla dzieci z postaciami z bajek Disney i dostępem do aplikacji, która poprzez zabawę pomaga utrzymać uwagę pociechy podczas 2-minutowego mycia zębów.

Szczoteczki soniczne Oral-B

Marka Oral-B Braun ma również w asortymencie nowoczesne szczoteczki soniczne. Seria Oral-B Pulsonic została stworzona z myślą o fanach marki i jednocześnie amatorach mycia zębów właśnie szczoteczką soniczną. Dzięki lekkości i smukłości oraz wykorzystaniu technologii dźwiękowej, szczoteczki soniczne Oral-B świetnie nadają się do codziennej higieny jamy ustnej. Producent daje do wyboru kilka modeli z tej serii.

Końcówki do szczoteczek Oral-B

Oral-B końcówki Precision Clean - najpopularniejsze końcówki do szczoteczek elektrycznych. Czyszczą więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, docierają do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej dzięki inteligentnemu ułożeniu włókien. Pasują do większości szczoteczek Oral-B poza serią Pulsonic oraz IO.

Końcówki Oral-B Cross Action

Włókna ułożone pod kątem 16 stopni doskonale docierają do najbardziej trudno dostępnych miejsc, a okrągła główka w całości otula ząb dobrze usuwając nagromadzoną płytkę nazębną. Pasują do większości szczoteczek Oral-B poza serią Pulsonic oraz IO. 

Końcówki Oral-B Sensitive Clean

Specjalne końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach. Miękkie, cienkie włókna ułożone w taki sposób, by być delikatne dla dziąseł i zębów, ale bezwzględne w usuwaniu płytki nazębnej. Pasują  do większości szczoteczek Oral-B poza serią Pulsonic oraz IO.

Końcówki Oral-B Floss Action

Końcówka stworzona do zadań specjalnych. Dzięki specjalnie dopasowanemu i ułożonemu włosiu ze specjalistycznymi włóknami MicroPulse dotrze do najbardziej skrywanych części jamy ustnej, usuwając płytkę nazębną oraz resztki jedzenia. Pasują  do większości szczoteczek Oral-B poza serią Pulsonic oraz IO.

Końcówki Oral-B 3D White

Dedykowane końcówki wybielające od Oral-B zostały wyposażone w specjalne gumowe elementy pomagające usuwać przebarwienia i wybielać zęby podczas regularnego stosowania. Pasują  do większości szczoteczek Oral-B poza serią Pulsonic oraz IO.

Końcówki do szczoteczek Oral-B dla dzieci

W ofercie Oral-B Braun są również końcówki dedykowane dzieciom. Główki są mniejsze, przez co lepiej dopasowują się do dziecięcej buzi. Włókna w końcówkach dla dzieci są też bardziej miękkie, by nie podrażnić delikatnych dziąseł. Stworzono też serię końcówek z postaciami Disneya, dla prawdziwych wielbicieli bajek. Dzięki temu dziecko chętniej sięga po szczoteczkę do zębów.