WYPRZEDAŻ - obniżki nawet do 45% TANIEJ! Sprawdź! X
LuxWhite

Paski wybielające zęby LuxWhite Teeth Whitening Strips

Ocena:
0/6 (opinii: 0) dodaj opinię
119,99 
Czas dostawy: do 24 godzin Koszty wysyłki: od 15,99 zł więcej
Opis produktu

Zawsze marzył Ci się wspaniały, biały uśmiech? Z paskami wybielającymi LuxWhite możesz wydobyć biel ze swoich zębów! Jaśniejsze zęby aż o 4 tony? To możliwe! Co więcej, zrobisz to bezpiecznie w swoim domu! 

Co najważniejsze, produkt ten powstał w oparciu o innowacyjną i bezpieczną formułę PaP. Dzięki temu  nie musisz się martwić, że po wybielaniu zębów w domu wystapią skutki uboczne. Paski wybielające LuxWhite nie zawierają inwazyjnego nadtlenku wodoru (tak jak w niektórych produktach dostępnych na rynku) przez co, nie występuje po nich nadwrażliwość zębów. 

 

Wybielanie zębów w domu w 15 minut? To możliwe!

Paski wybielające do zębów LuxWhite szwedzkiej produkcji są bardzo proste w obsłudze. Możesz ich używać w komfortowy sposób nawet podczas wykonywania innych czynności domowych, czy po prostu odpoczywając na kanapie. Co więcej, do jednorazowego użycia potrzebujesz tylko 15 minut.

 

Czym wyróżniają się paski wybielające do zębów LuxWhite?

Skuteczne rozjaśnienie zębów - paski wybielające od LuxWhite zostały stworzone w taki sposób, aby działać efektywnie, ale jednocześnie bezpiecznie dla szkliwa i dziąseł. Skuteczność jest potwierdzona badaniami - po 10 dniach korzystania z pasków wybielających możesz liczyć na zęby bielsze nawet o 4 tony!

Bielszy uśmiech w 10 dni - w jednym opakowaniu pasków wybielających LuxWhite Teeth Whitening Strips, znajdziesz aż 20 pasków (dziesięć na górną szczękę i dziesięć na dolną) przeznaczonych na 10 dni stosowania. Zaledwie 15 minut dziennie z produktem przybliży Cię do bielszego uśmiechu. Proces odbywa się dzięki temu stopniowo i bezpiecznie.

Bezpieczny skład bez nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide free) - z paskami LuxWhite nie musisz godzić się na niekomfortowe i bolesne skutki uboczne wybielania zębów. W produktach LuxWhite zastąpiono ten inwazyjny składnik, innowacyjnym PaP. Dzięki temu możesz liczyć na bielsze zęby bez nadwrażliwości i podrażnień.

Prosty sposób użycia - paski LuxWhite Teeth Whitening Strips są bardzo łatwe w aplikacji. Dzięki cienkiemu i elastycznemu materiałowi z jakiego zostały stworzone łatwo się je zakłada na zęby, a ponadto skuteczniej przylegają do ich powierzchni.

 

Jak używać pasków wybielających LuxWhite?

Przede wszystkim skorzystaj każdorazowo z lustra, aby łatwiej i skuteczniej aplikować paski na zęby. Pamiętaj też, by na czas zakładania pasków zarezerwować sobie odpowiedni czas, ponieważ po otwarciu saszetki z paskami, powinny być one od razu użyte. Nie jest wskazane czekanie z założeniem dłużej niż kwadrans.

 1. Ostrożnie otwórz saszetkę i usuń przezroczystą folię z paskami. 

 2. Usuń dłuższy, prostokątny pasek przeznaczony na górny rząd zębów. Przyłóż do do łuku zębowego na górze strona przylegającą do folii. Wyrównaj do linii dziąseł. Część paska, która wystaje zawiń do tyłu na zęby. Lekko dociśnij pasek, by porządnie się dokleił, a wybielający żel równomiernie rozszedł się po całości.

 3. W kolejnym kroku wyjmij ten krótki, lekko zagięty pasek przeznaczony na dolny łuk zębowy. Nałóż go na dół zębów zgodnie z tym, co było robione z paskiem na górze. Delikatnie dociśnij podobnie jak z pierwszym paskiem.

 4. Oba paski zostaw na 15 minut.

 5. Po upływie wskazanego czasu zdejmij oba paski wybielające. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz usunąć resztki żelu przy pomocy szczoteczki do zębów. Przepłucz też usta wodą. 


Efekty po wybielaniu zębów paskami LuxWhite

Warto pamiętać, że każdy z nas jest inny oraz posiada indywidualny, naturalny kolor szkliwa. Dlatego efekty mogą u niektórych być widoczne od razu, a u innych mogą być zauważalne dopiero po zakończeniu kuracji. Z kolei część osób, może mieć zęby bardzo odporne na działanie wybielania.

 

Kiedy nie stosować pasków wybielających?

 • przy chorobach dziąseł,

 • chorobach przyzębia,

 • krwawiących dziąsłach,

 • zapaleniu dziąseł lub cofaniu się dziąseł,

 • nadwrażliwości zębów, 

 • ciąży lub laktacji.

 • Nie stosować podczas noszenia aparatu ortodontycznego. 

Produkty wybielające zęby nie działają, gdy masz korony, wypełnienia i licówki. 

 

Skład pasków do wybielania zębów LuxWhite

Glycerin, Aqua, PVP, Ethylcellulose, Alcohol, Sodium Polyacrylate, Xylitol, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Stevioside, Menthol.

Warto wiedzieć!

Używaj pasków wybielających w sposób bezpieczny dla siebie i innych.

Produkt przeznaczony jest tylko do użytku przez osoby dorosłe. Należy trzymać produkt z dala od dzieci. Paski do zębów nie powinny mieć kontaktu z oczami. W przypadku, gdy jednak taka interakcja miała miejsce - przemyj natychmiast oczy wodą.  Jeśli wystąpiło u Ciebie podrażnienie lub reakcja alergiczna, należy zaprzestać używania.

Przechowuj produkt w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła.

Czas trwania jednej pełnej kuracji

10 dni

Czas użycia po otwarciu

6 miesięcy od otwarcia

Stopień wybielenia

Do 4 tonów jaśniejsze zęby

Środek wybielający

PaP

Kraj produkcji

Szwecja

Opinie o: Paski wybielające zęby LuxWhite Teeth Whitening Strips zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane dodaj opinie

Paczkomaty InPost

 • przedpłata - 15,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)
 • pobranie - 17,99 zł darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)

 

Kurier InPost

 • przedpłata - 15,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)
 • pobranie - 17,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)

 

Pocztex24

 • przedpłata - 15,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)
 • pobranie - 17,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)

 

Orlen Paczka

 • przedpłata - 15,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)
 • pobranie - 15,99 zł (darmowa dostawa na zakup powyżej 200 zł)

 

Odbiór osobisty - 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

 • przedpłata - 0 zł

Dokonaj wygodnie zwrotu

Możesz dokonać zwrotu standardowo samodzielnie wysyłając produkty na adres: eCommerce Factory Spółka Akcyjna, 62-241 Żydowo, ul. Ojca Swiętego Jana Pawła II 21 lub skorzystać z darmowego zwrotu za pośrednictwem jednej z poniżej dostępnych opcji.

Darmowy zwrot Paczkomatem InPost

 1. Wejdź na stronę: https://szybkiezwroty.pl/bezokularow
 2. Wypełnij formularz zwrotu
 3. Poczekaj na potwierdzenie
 4. Odbierz kod nadania (email lub sms)
 5. Nadaj paczkę w Paczkomacie InPost

*Podczas wypełniania formularza zwrotu Paczkomatem inPost, nie jest konieczne wpisanie numeru pierwotnej paczki (zwracanej do nas), można to pole pominąć.

Darmowy zwrot Pocztą Polską

 1. Wejdź na stronę: https://ezwroty.poczta-polska.pl/ i wybierz sklep bezokularow.pl
 2. Wypełnij formularz zwrotu i wybierz usługę
 3. Sprawdź i potwierdź dane
 4. List przewozowy otrzymasz na adres e-mail (ważny 7 dni)
 5. Nadaj przesyłkę w dowolnej placówce Poczty Polskiej

Zasady zwrotu zakupionych towarów:

 1. Na dokonanie zwrotu masz 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Do przesyłki zwrotnej należy zamieścić formularz odstąpienia od umowy. Można skorzystać z formularza w formie papierowej dołączonego do paczki lub pobrać i wypełnić formularz zamieszczony TUTAJ.
 3. Zwrot płatności nastąpi w terminie do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 4. Zwrot zostanie wykonany taką samą formą płatności jak wykonano płatność, a zamówienia. opłacone gotówką zwracamy na podany numer konta.
 5. Za zniszczone towary odpowiada klient zgodnie z przepisami prawa.
 6. Darmowe zwroty obowiązują tylko dla zwrotów dokonywanych na terenie Polski.
FAQ

O ile tonów mogą maksymalnie rozjaśnić zęby paski wybielające do zębów LuxWhite?

Paski LuxWhite mogą wybielić Twoje zęby maksymalnie do 4 tonów według skali Vita Shade Guide. Należy jednak wziąć pod uwagę indywidualne cechy Twojego uzębienia oraz podatności szkliwa na działanie substancji wybielających. Paski nie zadziałają też na licówki, korony czy protezy.

Czy paski do wybielania zębów LuxWhite zawierają nadtlenek wodoru?

Paski do wybielania zębów marki LuxWhite nie mają w swoim składzie inwazyjnego dla szkliwa nadtlenku wodoru. Skuteczność pasków bazuje na innowacyjnej formule PAP. Dzięki temu, nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych jak np. nadwrażliwość zębów, spowodowaną uszkodzeniem szkliwa. Produkty LuxWhite mają bowiem w większości naturalny skład, który działa skutecznie, ale bezpiecznie dla zębów!

Czym jest PAP?

Kwas ftalimidoperoksikapronowy (PAP) to syntetyczny organiczny kwas nadtlenowy, który wybiela zęby. Działa na bazie oksydacyjnej, utleniając przebarwione cząsteczki na szkliwie zębów, rozjaśniając je. Zyskał on w ostatnim czasie dużą popularność, ponieważ z badań klinicznych wynika, że jest tak samo skuteczny jak nadtlenek wodoru, jednak dużo bardziej bezpieczny. Nie powoduje nadwrażliwości zębów i nie wpływa w żaden negatywny sposób na dziąsła.

Jak długo trwa kuracja paskami wybielającymi do zębów?

W opakowaniu znajdziesz 20 pasków na 10 dni stosowania. Jednorazowo należy użyć dwóch pasków (jeden na górny łuk i drugi na dolny łuk zębowy) i zostawić na 15 minut. Po 10 dniach Twoje zęby mogą być bielsze nawet o 4 tony.