Szczoteczki soniczne nawet 45% TANIEJ! Sprawdź! X

Konkurs Opinia Miesiąca

konkurs opinia miesiąca

Napisz opinię o produkcie, który ostatnio kupiłeś/aś i wygraj.

Za każdą opinię otrzymasz drobny rabat!

Dodatkowo co miesiąc 3 najlepsze opinie wygrywają

50zł, 75zł i 100zł rabatu

na kolejne zakupy w DentiLove.pl!


 

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać opinię na temat dowolnego produktu zakupionego w sklepie internetowym DentiLove.pl.

2. Opinia powinna być zostać napisana przy wybranym produkcie na stronie sklepu DentiLove.pl (poniżej opisu znajduje się pole, gdzie można dodać ocenę oraz opinię nt. danego produktu).

3. Każdy, kto zamieści opinię oraz pozostawi swój adres e-mail lub będzie mieć założone konto w sklepie DentiLove.pl w ciągu tygodnia otrzyma mailowo upominkowy kod rabatowy. Kod będzie ważny 30 dni.

4. Komisja konkursowa raz w miesiącu dokona wyboru 3 najlepszych opinii, nagradzając autorów kodami rabatowymi o wartości odpowiednio 100, 75 i 50 zł. Kody można zrealizować na dowolne zakupy w sklepie DentiLove.pl w ciągu 90 dni od ich otrzymania.

5. Ocenie podlega wartość merytoryczna opinii oraz jej przydatność dla innych klientów.

6. Ocena powinna być jak najbardziej prawdziwa, może być zarówno pozytywna, jak i negatywna.

7. Aktualny miesiąc trwania konkursu obejmuje okres od 7 maja do 31 lipca 2024.

8. Ocena musi być własnego autorstwa, zawierać unikalny tekst, który nie może zawierać wulgaryzmów i wyrazów obraźliwych. Opis musi odnosić się do tego produktu, pod którym jest umieszczony.

9. Przystępując do Konkursu, Uczestnik akceptuje regulamin oraz wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia/nicku na stronie internetowej, w razie przyznania nagrody.

10. Uczestnik musi być zalogowany (po wcześniejszej rejestracji w sklepie DentiLove.pl) lub podczas dodawania opinii musi podać swój adres e-mail (może jednak zaznaczyć opcję „ukryj e-mail”). W przeciwnym razie Komisja Konkursowa nie będzie rozpatrywać jego wypowiedzi, ponieważ nie będzie możliwe skontaktowanie się z Uczestnikiem i przesłanie mu nagrody.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na niniejszej stronie internetowej, kod rabatowy zostanie przesłany do laureatów za pomocą poczty elektronicznej na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie.